Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki úgy beülni...

Szerintetek ciki úgy beülni kocsmába hogy nem iszok alkoholt, csak mondjuk egy kólát vagy energiaitalt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 20:13
 1/7 anonim válasza:
100%
már miért lenne az?:D
2011. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
én is voltam már így:DD
2011. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak fogyassz valamit, annyi a lényeg.

Én egyszer fiatalabb koromban bementem a barátnőimmel, és ketten nem ittunk semmit (nem tudtuk, hogy kellene:S) és erre elkezdi a pultos flegmán, bunkón, hogy köszi a fogyasztást!

2011. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Az is be szokott menni, aki pl. kocsival van, de hát tényleg szomjas, szeretne leülni, kinyújtózni, az épp úgy beülhet egy kocsmába egy kólára.
2011. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem, csak nyugodtan
2011. jún. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyon cíki vagyol!

nem vagyol elég menö hogy velünk logjál!


ne érdekeljen mi a ciki, ha a társaság nem tudja elviselni, akkor ne járj velük kocsmázni. ha ciki lenne nem megenni a kutyasz.t te megennéd?

2011. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?...Pl. nekem most epeműtétem volt,és egy jó 2 hónapig az alkohol tilos,utána is csak óvatosan szabad...ennyi erővel ne járjak el a barátaimmal a kocsmába?Ne foglalkozz azzal,hogy mit gondolnak mások!:)
2011. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!