Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg csak 1...

A férfiak tényleg csak 1 dologra tudnak koncentrálni, vagy csak az én férjem ilyen?

Figyelt kérdés

Épp bütyköli a kocsit,közben hoz a postás egy kis pénzt az áramszolgáltatótól.

Én mentem ki a postáshoz amúgy,főztem is közben.Én örülök mint majom a farkának,mert pont jókor jött egy kis pluszpénz.

Mondom neki mi újság,kérdem,nem is örülsz?Ő,most nem érek rá,mert el vagyok foglalva.

Kérdem én,és két dolgot nem lehet egyszerre, örülni is meg szerelni????:)


Amúgy se szokott semminek különösen örülni,legalábbis nem mutatja.Ha valami jó hírt hoz is, nem örömmel újságolja,hanem olyan közömbösen.

Minden férfi ilyen visszafogott?Rák jegyű amúgy oroszlán ascendenssel, ha érdekel valakit a csillagjegye.

Én is Rák vagyok, de én minden apróságnak tudok örülni,annak is ha süt a nap éppen:)


2013. okt. 8. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem sértelek meg, azért a főzés nem igényel folyamatos odafigyelést, mármint nem kell minden pillanatban koncentrálni rá, de a szerelés például nem ilyen.

Egyébként vannak ilyen emberek, mint a férjed, hogy egynél több dolgot nem szeretnek, tudnak csinálni, de ez nemtől függetlenül igaz, és vannak olyanok is, mint te, akik több dolgot is képesek egyszerre csinálni, de ez is nemtől független.

Egyébként a nőkre igaz az, hogy érzelmesebbek, könnyebben ki tudják fejezni az érzelmeiket (ebből is adódnak azok a híres nemek közti félreértések, értetlenkedések), a férfiak kevésbé, persze kivételek vannak, de ez általánosságban azért elmondható.

2013. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szóval mi mondjuk meg, hogy normális-e a férjed? :D

Nyilván nem, van olyan, aki gyermekien örül a kis dolgoknak is, meg van olyan is, akinek nagyon alacsony a boldogság- és inger szintje.

2013. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki jó munkát akar végezni, az odafigyel arra az egy dologra, amit csinál.

Én most éppen mosogatok, mosok és főzök, és eszem is közben, ja meg netezek is. Ez nem több dolog, mert a gépek dolgoznak, a kaja meg fél óráig elrotyog magában. Legfeljebb néha megnézem, hogy bugyog-e kellőképpen. Egy automatikus panírozás közben is simán lehet társalogni.

De próbálnál meg pénzszámolás közben mesét mondani...

2013. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem először csinálja az adott műveletet, akkor a szerelést is lehet automatikusan végezni.

Egyszerűen máshogy nőtt fel, más volt a környezet, máshogy tanulta meg kimutatni az érzéseit. Én is ilyen vagyok, elég nehéz néha rájönni kívülről mi is játszódik le bennem. Pedig tudok örülni dolgoknak, csak nem ül ki az arcomra.

Ha néha látszik, akkor az általában valami olyan hétköznapi dolog miatt van, ami felett más elsiklik észrevétel nélkül szinte.


27F

(és ha már "szóbahoztad" én is ideírom, habár nem hiszek benne: én is június 22 és július 22 között születtem)

2013. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is rák vagyok.


Sok ilyen férfi van, mint a párod. De ez még a jobbik eset.


A rosszabbik az, ha úgy nem tud két dologra figyelni, hogy mondjuk nézi a tévét, te meg mondod neki, hogy mondjuk holnap valamit meg kellene csinálni, amire ő rá is vágja, hogy jó, közben meg el is felejtette rögtön.

2013. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves első,nem nem sértesz meg, a főzést csak úgy említettem...

A többieknek:nem hiszem, hogy nem lenne normális, nem azért kérdeztem.Csak kíváncsiságból, mert ő az első,és egyetlen férfi,akit közelebbről ismerek.:)


Köszönöm a válaszokat.

2013. okt. 8. 11:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy én se vagyok egy horoszkópb..i,de valahol mégis lehet benne valami...nem?:)
2013. okt. 8. 11:55
 8/11 anonim válasza:
a ferfi es noi agy kulombozik,ezt el kell fogadnunk mindket felnek.nem vagyunk egyformak,ne akarjuk,hogy a tarsunk olyan legyen mint mi.igen,a ferfiak egy dologra tudnak koncentralni,azert is tudjak elvegezni rendesen amit csinalnak.a nok egyszerre kepesek tobb dologra fiyelni,ami nem foltetlenul jo,mivel szetszortan nem lehet valamit rendesen elvegezni.igy a parok kiegeszitik egymast,igy van helyen.meg kell erteni ezeket a dolgokat.
2013. nov. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy ő ugyanígy csodálkozik, hogy mit kell annak a pár forintnak, ami egyébként is tök várható volt, hogy jön, ereszen hintázva ujjongani... Mellesleg ha ő ment volna ki, akkor gondolom összekoszolta volna a borítékot, a postás tollát, az ívet, amit feldátumoz és aláír, na meg az utcaajtó kilincsét... Meg lehet, hogy úgy látja, hogy az örül megint a legjobban a pénznek, aki ismét bámulatos hirtelenséggel fog gondoskodni arról, hogy ugyanúgy nullán legyen a kassza, mint előtte, amikor is ilyen határtalan öröm volt ennyit is kapni ugyebár... Nem tudhatod, mit hogy lát, míg meg nem kérdezed. Persze dalolni csak annak fog, aki nem fogja csípőből leordítani vagy kioktatni, lehetőleg még mielőtt a mondandója végére érne, tehát kerek egészként eléd rakná, amit gondol. Te dönts!
2013. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na, ebben nagyon mellényúltál, mert én pont nem az a fajta nő vagyok, aki lenullázza a kasszát!!Köszi a feltételezést.Pont,hogy takarékos vagyok, mégha így ismeretlenül is hihetetlen számodra, mert ilyen nő is van!!!

Nem azért örültem a pénznek.Más dolgot is írhattam volna, amikor nem tudja kimutatmi,hogy örül.

2014. máj. 24. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!