Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lusta vagyok, mindig "majd...

Lusta vagyok, mindig "majd máskor megtanulom" hozzáállásom van. Nem tudok sokáig egy dologra koncentrálni. Hogy tanulnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 13:28
 1/6 bix válasza:
100%
telefon, tv, számítógép kikapcsol, bevonulsz egy sarokba ahol senki nem baszogat, vagy könyvtár, összeszorítod a fogad és leteszed a feneked... és addig maradsz amíg meg nem tanultad. nem könnyű az elején, aztán belejössz
2011. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rövid időszeletekben váltogatnám a tárgyakat. Amire kezdenék már nem figyelni, azt félretenném, és elővennék egy másikat.
2011. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a "mindent az utolsó pillanatra hagyok" típus vagyok, úgyhogy muszáj gyorsan és hatékonyan tanulnom, ha jó jegyeket akarok. Hasonlót csinálok mint az első javasolt, mindent kikapcsolok aztán lefekszem az ágyra és felolvasom az anyagot. Persze van közbe hogy elábrándozom, de aztán akarattal visszatérek.

A tapasztalatom az, hogyha kevés időm van és nagyon kell akkor nagyon jól tudok rá koncentrálni. :D Nem azt mondom, hogy ezt csináld, mert néha én is nagyon ráfázok, és sokáig elhúzódik meg nem mindenkinek jön be.

A lustaságot le lehet győzni akarattal, csak határozd el erősen, tűzz ki magad elé célokat.

2011. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is mindig ez van mindent mindig kikapcsolok és ott ülők a tk felett,de mégi eszembe jut valami pl ennem kell innom kell, kihegyezem a ceruzámat vagy jaja már fél órát tanultam inkább ledölök egy picit aludni és mikor felkelek este 6 van akkor meg végkép nincs kedvem tanulni
2011. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat
2011. márc. 14. 19:03
 6/6 anonim válasza:
Kezdj el jógázni . . . .
2015. jún. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!