Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hátrány érhet az...

Milyen hátrány érhet az életbe, ha egy vagy több dologra nagyon nehezen tudok koncentrálni és hamar elfáradok szellemileg, nehezen tudok tartósan odafigyelni egy vagy több dologra?

Figyelt kérdés
Sokszor olyan a nézésem mint egy zombié. Bocsánat a rossz fogalmazásért az sem az erősségem.
2013. jan. 28. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Elballagsz a háziorvosodhoz,elmondod amit ide leírtál,ír Nootropilt, beszeded és láss csodát.
2013. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tisztelettel megjegyzem,hogy ezt a gyógyszert én biztos nem szedném.Lehet,hogy olcsóbb,mint a természetesebb társai,de a ginkgo vagy a lecitin is hasonló hatással bír,én inkább azt javasolnám.Vagy egy jó multivitamint.

Az biztos,hogy először is több önbizalomra ösztönöznélek,mert az látszólag egyáltalán nincs.Én is nehezen tanulok,jóval nehezebben,mint a többiek,és ezerfelé jár még az agyam,a végén mégis mindenki rólam nézi az anyagot.Én is nehezen koncentrálok egy dologra,mert ezer más olyat észreveszek mellette,amit más nem.Ezt vagy elfogadjuk,és gyakoroljuk a koncentrálást(mert fejleszthető)vagy hülyének képzeljük magunkat,és akkor mások is annak tartanak majd.

2013. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Légy egy időre vega, és végezd el az alábbi gyakorlatot.

http://www.youtube.com/watch?v=1iP2bHaaTHs

Egy héten belül ha nincs változás, sőt rosszabbul érzed magad tőle nehogy folytasd. :D

2013. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!