Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érezheti egy 3 hónapos csecsem...

Érezheti egy 3 hónapos csecsemő, hogy az anyja "gonosz"?

Figyelt kérdés
Bátyámnak 3 hónapos a kislánya, nemsokára költöznek, de még nálunk laknak, a szülőknél. Amikor elmennek valahova, anyám vagy apám vigyáz rá, és soha nem sír egy percre sem, maximum mosolyog magában vagy alszik. Ahogy visszakerül az anyjához, sír, de órákon keresztül, akár egész nap. De úgy, mint akit kínoznak. A kérdés azért olyan, amilyen, mert én jól ismerem az anyját, nagyon egy rosszindulatú ember, szinte maga az ördög. :)
2013. okt. 8. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ajjaj, micsoda kérdés ez, mennyire gyakori és aktuális és én is sokszor elgondolkodok rajta.

Szerintem igen, csak szegénykének még nincsenek meg az eszközei, hogy változtasson a szituján, s csak részben érzi, hogy valami nincs rendben. De majd később továbbérik benne. Nemhiába gondolnak vissza nagyon sokan sok szeretettel a kedves nagyszüleikre, ők valahogy ösztönből és tapasztalattal tudnak szeretni és gondoskodni.

2013. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Plaga ***** válasza:
31%
Én is sírnék, ha az anyám a tüzes vellájával bökdösne.
2013. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

érezheti sőt

a babák még nem tudatosak, nem gondolkoznak úgysem mint egy gyerek, mindent benyomásokra építenek, érzésekre

2013. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!