Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha "szupererőtök" lenne amit...

Ha "szupererőtök" lenne amit esetleg meg is választhattok akkor milyen indíttatással használnátok? Gonosz/önző célokra vagy jó dolgokra?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 23:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én pl repülnék
2013. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én is a repülést választanám ,repülnék össze vissza :D
2013. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Itt most nem csak egyet lehet választani, választhatod akár egy szuperhős képességét is (pl superman).

A kérdés inkább az, hogy jó vagy rossz célokra használnád?

2013. szept. 11. 23:46
 4/16 anonim ***** válasza:
Én Starkiller erejét kérném a Force Unleashed-ből,aztán elkezdeném elpusztítani szépen lassan a világot.
2013. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én csak jóra. A szupergazdagságot választanám. Vennék egy szigetet a semmi közepén, körberaknám aknazárral, és egyetlen embert sem engednék a közelembe, azon a páron kívül akit szeretek. Ez nekem nagyon jó volna, ezért egyértelműen jóra használnám fel az erőmet. :D
2013. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

[link]

[link]


Ez kéne :D


Elhoznám az utópiát az emberiség számára. Egy tökéletes világ háború, éhezés, szegénység nélkül. Egy világ ahol Istenként uralkodnék, és az összes jó csaj a háremem tagja lenne :D

2013. szept. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jóra használnám.
2013. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én csak simán halhatatlan lennék,szóval sok vizet nem zavarna a képességem.

az önfejlesztésre használnám a rengeteg időm.

a gonosz és a jó dolgokat is igazából lesz-arom,nem érdekelnek ezek a besorolások amik alapból hely és korszak függőek,uh igen én az önző kategória lennék.

2013. szept. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Omnipotens szeretnék lenni és egyértelműen sok jóra, de ugyanannyi rosszra is használnám a képességeimet. Simán összeverném az állatkínzókat, kasztrálnám a pedofilokat, halálra zúznám a gyilkosokat, kizárólag csak azért, mert omnipotens lévén tudnám, hogy nem tévedek, tényleg ők a bűnösök. Szemétkednék a bűnözőkkel.
2013. szept. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én valami olyat szeretnék, amitől a másik megcsinálja amit akarok, ha tetszik neki, ha nem. Mire használnám? Megdolgoztatnám a cigányságot. Ez szerintem kimeriti a jóra használnám fogalmát. Úgy megdolgoztatnám őket, hogy csak na.
2013. szept. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!