Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érzem hogy rossz vége lesz....

Érzem hogy rossz vége lesz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még 5 éves lehettem amikor elöször előjött ez a az érzés. Én nem tudom mit csináljak. Nem tudom leírni egész pontosan mik a tünetek. Amikor focizok,sokat futok,izgulok,hirtelen csinálok valamit akkor a szívverésemtől szúr a fülem. Annyira gyors. Ilyenkor nem kapok normálisan levegőt. De mindez 10 percig tart maximum. Volt olyan hogy 30 percig is tartott. A szám olyan mintha véres lenne. Ha valaki tudja mi ez segíthetne. Voltam orvosnál is. Felírtak egy vérnyomáscsökkentőt. Nem sokat használ. Amikor erősebbet kértem azt mondták hogy ez jó lesz és csak szedjem. De semmi. Augusztusba megyek kontrollra másodszor. Három hónapont kell. Megint kérem majd az erősebbet. Valaki próbáljon írni valamit.

16/F


2013. júl. 26. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnál voltál és milyen kivizsgálást csinált?
2013. júl. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!