Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt az "állítól...

Miért csinálja ezt az "állítólagos" legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Szóval, ő és én ár 1000 éve hogy a legjobb barátok vagyunk, mindig mindenben egyetértettünk, kb kétszer, háromszor veszekedtünk a 10 éves barátságunk alatt. És 2011-ben másik suliba kerültünk (mert eddig osztálytársak voltunk), 2012-ben tök jó volt még a kapcsolatunk, heti 1szer mindig találkoztunk, minden hónapban nálam aludt. Akkor is megvoltak az ő külön barátnői, de most 2013-ban csak velük foglalkozik, már 3 hónapja nem találkoztunk, velük ő mégis minden másnap elmegy valahova. Megkérdeztem tőle, hogy miért nem találkozunk, és azt mondta hogy nem ér rá..aztán kinyögte h hát azért mert az új barátnői nem kedvelnek engem...:( a legjobban az fáj, hogy ő rettenetesen hiányzik, és tudom, hogy neki eszébe sem jutok...:'(

2013. jún. 15. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert leejt magasról téged, mint embert, leejti az életed, leejti a fájdalmadat, leejti azt, hogy mit érzel, mindent leejt veled kapcsolatban.


Úgyhogy itt az idő, hogy viszonozd ezt, és ejtsd le te is őt.


Mást úgyse tudsz tenni, hiába futsz neki, ha a másik barátnői fontosabbak...

2013. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!