Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondtak ilyet? Mit...

Miért mondtak ilyet? Mit képzeltek magukról?

Figyelt kérdés

Augusztus 15-én, családi nyaralásból hazaúton "benéztünk" Szegedre. (Szüleim, húgom, és én.) Sétáltunk a belvárosban, és elmentünk az SZTE Gyógyszerésztudományi Kar épülete mellett. [Édesanyám majdnem 27 évvel ezelőtt ott szerzett diplomát, és azóta is (sokak szerint) kiváló gyógyszerész.]

Kicsit nézegettük az épületet, amikor is, 2-3, mögöttünk sétáló, nagyjából 20-23 év körüli -teljesen idegen- lány ezt a megjegyzést tette gúnyosan, bunkón, rosszindulatúan nekünk (nem szó szerint, de hasonlóan): "Ti soha nem fogtok bejutni oda." (Utána még beszéltek valamit egymás között.)

Abban a pillanatban nagyon ideges lettem, de próbáltam nem törődni velük, így nem szóltam vissza nekik. Azóta gyakran eszembe jut ez a szituáció, és nagyon idegesít. Nem értem, hogy mi "vihette" rá őket, hogy ilyet mondjanak.


2013. okt. 9. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban nektek mondták, akkor szimplán nagyképű bunkók voltak, nem kell foglalkozni velük.
2013. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

21:12

Biztos, hogy nekünk mondták.

Igen, ez lenne a legjobb, csak nehezen megy.

2013. okt. 9. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Szard le oket egyszeruen szar napjuk lehetett es azert akartak maser is tonktetenni. Ennyi az egesz felejtsd el felesleges ezen agyalni :)
2013. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hú, de higgadt ember vagy :| Én biztos nekiestem volna legalább habzó szájjal, ami nyilván nem a legjobb reakció, de ez bicskanyitogató, már nem azért :D De csak őket minősíti. Ők tényleg nem valószínű, hogy bejutnak oda. :D
2013. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi visz rá embereket arra, hogy ilyen pofátlanok legyenek. Hogy gondolhatták ezt? Kár, hogy nem szóltál vissza nekik. Remélem rátalálnak erre a kérdésre...
2013. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom, az lenne a legjobb, ha elfelejteném az egészet, de valahogy nehezen megy. Az a legrosszabb benne, hogy úgy beszéltek velünk, mintha valami cigányok lennénk, pedig fehér, magyar emberek vagyunk.

Nem bánnám, ha megtalálnák ezt a kérdést...

2013. okt. 9. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele,hogy miért néztek le,,,az a lényeg,hogy ezt tették.

És aki ilyen,azzal valami baj van fejben/lelkiekben.

2013. okt. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!