Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, férfiak! Mit gondoltok...

Lilowada kérdése:

Nők, férfiak! Mit gondoltok azokról a nőkről, akik piros rúzst viselnek?

Figyelt kérdés

A berögzült általános vélekedés az, hogy az ilyen emberek biztos utcalányként keresik a kenyerüket. Ez szerintem egy elavult gondolkodást tükröz, aminek habár van alapja, de semmiképp se alkalmazható ez az elmélet a mai nőkre, akik mondjuk szeretik a piros rúzst a szájukon. Szerintem nem szabad általánosítani, és könnyelműen azt hangoztatni, hogy azok akik így sminkelik magukat csakis "rossz nők" lehetnek. Én szeretem, ha egy nőnek a szája szépen és igényesen ki van festve, azonkívül, nem fogok efféle külsőségekből ilyen messzemenő következtetéseket levonni, mivel valószínüleg nem ismerem a családi hátterét, az életét vagy a szokásait. Érdekelne a Ti véleményetek ezzel a témával kapcsolatban! Ti hogy látjátok ezt? Mit gondoltok azokról a nőkről akikkel az utcán találkoztok és pirosra van rúzsozva a szájuk?

23/N



2013. okt. 10. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem kifejezetten tetszik.
2013. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolok a dolog mögé semmit ,van akinek tényleg jól áll .Az más kérdés ,hogy én nem szeretem a sminket, rúzst ... de alkalomra miért ne ?
2013. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akinek jól áll miért ne?
2013. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egy büdös kurrrrta!

Nem. Azt gondolom, mint általában a sminkelő nőkről: ha csak nem alkalom, hanem sima nap, és mégis sok a smink, akkor elégedetlenek magukkal és takargatni valójuk van. De kihívóságot mindenképp feltételezek a piros rúzsos ajkú nőkről.

2013. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmmit, leszarom. Kivéve a "páviánsegg-piros" szájúakat, ők megmosolyogtatnak.
2013. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Jobban érteném, ha alul az lenne, hogy 83/L.
2013. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Még nem láttam senkit akinek ez jólállt, de az tuti hogy feltűnési viszketegsége van. visszatetsző.
2013. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Azt gondolom, hogy már megint egy bohóc...
2013. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"A berögzült általános vélekedés az, hogy az ilyen emberek biztos utcalányként keresik a kenyerüket."

Nemár! Tényleg vannak ilyen csököttagyúak? :D


Én azt gondolom: szereti a pirosat, tetszik neki ez az árnyalat, vagy jól áll neki a piros, vagy ez illik a ruhájához, vagy a kiegészítőkhöz.

2013. okt. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
semmit. nem itélem el ilyen alapján el őket. és van akinek tényleg nagyon jól áll a piros. a szőkéknek, vagy a sötétebb hajúaknak.
2013. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!