Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogyha a...

Mit gondoltok arról, hogyha a szülők nem engedik meg a 19 éves lányuknak, hogy 10cm-es (piros és kék színű) magassarkút hordjon?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 20:47
1 2
 1/18 Szilágyi Péter84 válasza:
50%
19 évesen elvileg azt csinál amit akar,de ameddig a kedves szülőkkel lakik akik egyébkét csak azért nem engedik, hogy ne nézzen úgy ki mint egy prosti addig azt kell csinálnia amit mondanak neki. Ha elköltözik megvan oldva a probléma!
2012. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt attól hogy magassarkú van rajta nem fog prostinként kinézni, másrészt undorító, hogy a szülők csak azért parancsolgatnak egy "gyereknek" mert az náluk lakik, ezt nem lehet a szemére vetni, jó hogy nem kell hálásnak lenni amiért megszülte. Azt se kérte senki és lehet inkább ne lett volna, képzelem a gyerekkorát.
2012. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
azt, hogy ez a család eléggé prűd. de ha nem engedik, vegyél másik cipőt. egyébként én felvenném, 19 évesen nekem ne parancsolgassanak. nem kell az orruk előtt flangálni az új topánkába.
2012. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Én megengedném, amennyiben magának finanszírozza. :) a saját pénzéből azt vesz, amit akar.
2012. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

sokkal nőiesebb egy piros 10 centis magassarkú mint egy sport cipő


Egyáltalán nem prostis


Nekem hálistennek nem szóltak bele ebbe anyumék.

2012. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

"Sokkal nőiesebb egy piros 10 centis magassarkú mint egy sport cipő

Egyáltalán nem prostis

Nekem hálistennek nem szóltak bele ebbe anyumék."


Ja, és olyan jót tesz a lábnak hosszútávon... A sportcipő egy csöppet egészségesebb viselet, majd pár évtized múlva rájönnek a lánykák, a divat nem kedvez sok mindennek...

2012. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Az én mamám sem engedte (mert vele élek), de ő azért, mert ő fiatalon hordott. Most meg úgy megy mint lábtöréses elefánt vagy, mint Quasimodo.


Szóval én megértem, hogy jót akar.

2012. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, te biztos férfi vagy. a nők már istentudja mióta hordanak magassarkút. 100 éve már tuti :D és még mindig nem ment ki a divatból. gyakorlatilag mindenki letojja egészséges e vagy sem. az összes női praktika egészségtelen /hidrogén peroxid hajfestésre, meg egyéb kozmetikai cuccok/. nem lebeszélni kéne.
2012. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Nevetségesnek tartom, mivel 19 évesnek már nem kell kikérnie a szülei véleményét semmihez.
2012. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagyok férfi.

Nálam könnyű dolga van a mamámnak, mert amúgy sem szeretem a magassarkút, mondjuk magas is vagyok így nem kell magasabbnak tűnnöm.


Off:

nem festem a hajam sem, mert minek, és sminket sem használok. :o

Aki szép akar lenni az megtalálja az egészséges oldalát is.

Ez nem kioktatás volt. Inkább javaslat.

2012. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!