Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2 2 piros nadrag egymas...

2 2 piros nadrag egymas mellett, mit gondoltok melyik szebb, melyik menne jobban a piros felsoimhez es milyen arnyalatok ezek pontosan?

Figyelt kérdés

En csinaltam az osszehasonlito kepeket. 3 nadrag van pontosan, mind 3 piros, csak mas arnyalat. Foleg piros felsokhoz hordanam oket, melyik a legszebb szerintetek, valamelyik esetleg rozsaszint, narancs, valami. Azert is kerdezem, mert a szinmegitelesem nem a legjobb.


1. [link]


2. [link]


2013. febr. 27. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Piros fölsökhöz ne vegyél piros gatyát!!!!
2013. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért? Azt olvastam egy csomó helyen, hogy a kicsi, alacsony nők, mint én(157cm) előnyös, ha a felső és a nadrág azonos, hasonló színű, mert nem vágja úgymond ketté a testet optikailag. Az eltérő színű felső rövidíti a termetet.
2013. febr. 27. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Én divat tervező vagyok, és elég sok ilyen esettel volt már dolgom! Nem egyedi a problémád, de jó lenne látni, az alakod, mert nem mindegy, h hol kell takarjon, és mit kell kiemelnie! De kérlek! Pirosat pirossal ne!! Ha helyesen válogatod meg, hosszítani fog. De mindenképp kell egy csinos magassarkú is, mert hosszít, és tartást is ad! Pl.: Egy ilyet: [link] mert ez a fölső hoszítja a kollekciót, slankít, és divatos ezzel a gatyával... De akár egy cica naci is jó lehet egy szép tunikával, és egy ferde övvel! Remélem tudtam segíteni! :)
2013. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves divattervo! Bocsanat ekezet nelkul irok, angol billentyuzetem van es megorulok mindig kodokat irogatni,ha ekezet kell. Szoval az alakom. 157 cm vagyok,52kg 85C a mellmeretem, tehat eleg nagy, viszont a derekam eleg vekony,csak egy leheletnyi hasam van. Rovidek a karjaim, nem vastagak, atlagos,vagy vekony. Viszont a csipom es a labam vastagnak mondhato. Ami kulonosen vastag az a vadlim, nagyon izmos, mint egy ferfinak, komolyan. Tudom kulon mozgatni a vadlim. A combom is izmos, de ott azert van mas is. Nem tudom mennyire voltam pontos, remelem el tudod kepzelni. :)
2013. febr. 27. 21:13
 5/5 A kérdező kommentje:
A felso amit linkeltel nagyon szsexi, de a modell szerintem legalabb 170cm, az o eseteben mindegy hogy kettevagja, vagy nem a szinek az alakjat, a labai hosszunak tunnek igy is, ugy is.
2013. febr. 27. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!