Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a párja,...

Van itt olyan akinek a párja, hozzátartozója vagy ismerőse az Állampusztai/Solti börtönben van?

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 16:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Jajj istenem már megint ezek a sztereotípiák. Megnyugtatom a fantáziádat! Semmi ilyesmi nem történik a börtönben. :) Nagyon remélem hogy ha ennyi eszed van egyszer te is megtapasztalod a jövőben hogy milyen a börtönlét ..!! Aztán talán akkor nem írogatsz ilyen hülyeségeket..
2013. okt. 11. 17:32
 12/20 anonim ***** válasza:
ok nélkül azért nem kerülnek oda az emberek. mikor szabadul?
2013. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem ok nélkül került oda, ezt nem mondtam egy szóval sem. 90 ezres pénzbírságot nemtudott kifizetni. Januárban szabadul.
2013. okt. 12. 01:01
 14/20 anonim ***** válasza:
Internetre meg van pénz.
2013. okt. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Az én családomban mindenre van pénz, ő sajnos szegény családból származik.. De mivel nem a férjem csak a barátom úgy gondolom nem kötelességem a pénzbírságát kifizetnem, de ezek ellenére mellette állok..
2013. okt. 12. 11:33
 16/20 anonim ***** válasza:
60%
Aki ennyiben sem segíti a barátját (filléres összeg) az nem társ. Ez nem támogatás, hogy nem dobtátok össze, oldottátok meg.
2013. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Valaki olyan is tudna írni aki válaszolni is tud a feltett kérdésemre? Mert okoskodni azt nagyon tudnak néhányan ... De én arra nem vagyok kiváncsi..!!
2013. okt. 12. 12:09
 18/20 anonim ***** válasza:
Fő a szerelem és az összetartás! Te jómódú vagy, és hagyod hogy 90ezerért leültessék a párod???? Na ne röhögtess már!
2013. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Egyet bírhatok...

Ez egy pénzbírság..

Nyilván nem a súlyosabb bűnözők közé fog bevonulni..

Kitartás..

Jó lesz minden!!!


Aki pedig más véleményen van,az is ééérez!

Csak ő paraszt...


Fel a fejjel..

Üdvözlet : Léna

2013. nov. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
na ezt én sem értem, h miért nem tudtad valahogy kipengetni azt a 90 rugót... nem élek valami nagy jómódban, de egy ekkora összeget szó nélkül feláldoznék ha a páromról lenne szó. aztán majd szép lassan megadja havi részletekben.
2013. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!