Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem olyan mintha a szüleim...

Nem olyan mintha a szüleim ellenem nevelnék a testvérem?

Figyelt kérdés
A tesóm elég idegesítő személy,nyitott szájjal csámcsogva eszik, akkor pofázik mikor tévét nézünk,reggel mikor indulni kén suliba le áll tévét nézni,és mint aki bamba nem hal nem lát nem beszél,ő mindenki cuccát használhatja de hogy te rá ülj az ő ágyára vagy el kérd tőle 5 perce a gépet...és rá szóltam hogy ne csámcsogjon(mert az engem qrvára irritál,és undorító),ki nyomtam előle a tévét hogy készüljön, szüleim rám szóltak hogy én őt ne neveljem. Szerintetek kinek van igaza?
2013. okt. 11. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem beszélve az ének hangjáról és a hangerejéről, plusz az idegesitő hangutánzásairól(amit én eddig csak beteg 4 évesektől hallotam).
2013. okt. 11. 18:38
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk én könnyen,apró dolgokkal való felidegesíthető ember vagyok,engem az idegesít ha valaki a mutató ujját 20 cm-re vagykozelebb tartja az arcomhoz,ha valaki mű nevet,plusz visit,vagy csak úgy hozzám ér,meg az ilyenek.
2013. okt. 11. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Furák a szüleid. A tesód meg neveletlen. És még téged szavaznak le, jó kis család :(
2013. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koort kerhetek?
2013. okt. 12. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!