Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben találjak vígaszt?

Miben találjak vígaszt?

Figyelt kérdés
Konkrétan a hét végére lelki nyomorék leszek. Tanulnom kell rengeteget,mert mindenből írunk mindennap 4-5 dolgozat és felelés egybe. Nincs senkim,nem töltődök fel ezáltal legalább egy öleléssel. Mit tehetnék?
2013. okt. 13. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hasonló cipőben járok. Bár én nem vagyok egyedül, mint az ujjam, az kéne még, de sokan elfoglaltak és úgy érzem, nélkülem mindenkinek jobb lenne, hogy csak egy púp vagyok. Nincs kedvem tanulni se. Alig tudok neki állni a tananyagnak. Pedig már kéne.
2013. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy átmész egy gyengébb iskolába vagy szerzel magadnak egy barátot / barátnőt...
2013. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem totál félreértettetek. Bármilyen feladat/vizsgahelyet vagy csak olyan kerül az ember elé,ahol szerepelnie kell és nézik stresszhelyzetbe kerül. Nem mindenki én sajnos hajlamos vagyok rá. AZ,hogy sokat kell tanulnom azt jelenti,hogy semmi szociális életem nincs. Mivel van fél óra szünetem 3 órás tanulási periódusok között. Így érthető? Nem akarok gyengébb sulit,csak így kevesebb minőségi idő jut minden másra. Most vesztem össze valakivel és ettől nagyon szomorú vagyok és amint nem foglalom le magam valamivel érzem a stresszt. Készülnöm kell nyelvvizsgára is stb. Lehet túlaggódom meg minden,de érzem hogy ezek a negatív érzések megnyomorítanak.
2013. okt. 13. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:

hallgass zenét, menj el kirándulni úgyis nagyon szép idő van odakint, kapcsolódj ki, menj moziba/fürdőbe.

Irány a disco vagy akármi :D

2013. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha ennyire nincs időd, akkor max. iskolából találhatsz valakit, akivel lehet közösen tanulni.


(Az első hozzászólókért érdemes itt hagyni ezt a sz@r országot. Hogyan lehet valaki ennyire rosszindulatú!? És ha ratyi, akkor az Neked mi a frászért fáj?)

2013. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!