Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágyom arra hogy találja...

Miért vágyom arra hogy találjak egy olyan nöt aki a szolgájává fogadna engem és ezáltal ö lenne az úrnőm?

Figyelt kérdés
Anyira tetszenek nekem a nök hogy szolgálni akarok egy nöt. Nök okosabak a pasiknál miért érzek igy? Hogyan találjam meg az úrnőm akit szolgálhatnék?

2013. aug. 27. 10:01
 1/9 anonim válasza:
52%
Ez beteges! Pszichológushoz kellene menned, mielőtt jobban elfajul.
2013. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Ezt hívják kényelmes papucsnak :-D
2013. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Igen, ez beteges. Egyébként nagyon sok embernek vannak ilyen elferdült vágyai, de csak elenyésző részük vállalja fel. Te se nagyon híreszteld, pszichológussal beszélj róla.
2013. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem sértésnek szánom de miért okosabbak? hány tudós nő van? vagy akár professzor? mind férfi... sőt sorolhatnék nagyon sok mindent.


Valószínűleg azért van mert nem értesz semmihez és nőkben keresed a boldogságot, vagy csak kamu a kérdés és egy nő írta.

2013. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Egyszerűen csak nősüljél meg, és 90%-ban így is lesz minden...

:)

2013. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Négyes: hány női tudós van? Manapság elég sok. Hogy régen miért nem volt, azt nem túl nehéz kitalálni... Az intelligencia, az ész nem függ a nemtől, szóval hülyeséget állítasz te is, de a kérdező nemkülönben.
2013. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Mondom hogy nem sértésnek szántam :D oké de akkor is a legnagyobb találmányokat mind férfiak fedezték fel :D De nem azért mondtam mert nő gyűlölő vagyok, csak nem kedvelem amikor valamelyik nemet istenítik... ezért írtam hogy nem úgy van. Amúgy meg biztos hogy nő írta a kérdést, fiú nem írná hogy "pasik" :3
2013. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Miért, nő nem írhatja, hogy "csaj"?

Hogy úgy mondjam, évszázadokon keresztül a női nem nem tudott kibontakozni. De szerintem ebbe ne menjünk bele. Van nő, aki sok pasinál okosabb, és van férfi, aki sok nőnél okosabb. Kész.

2013. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szubmisszív vagy (szexuális, és kapcsolati értelemben), domináns jellegű nőt keress (szexuális, és kapcsolati értelemben). BDSM kultúra, keress rá, ott találhatsz magadhoz illőt. :)
2013. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!