Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye Bozsek...

DreamHorse kérdése:

Kinek mi a véleménye Bozsek Márkról az X-Faktori szereplései alapján? Kérlek titeket, kultúráltan nyílvánítsatok véleményt!

Figyelt kérdés
Vannak akik úgy gondolják, csak azért jutott el az Élő Show-ig Márk, mert ő egy ismert személy, és még többre vágyik, vagy a műsornak biztos pénzforrás, mert hozza a szavazatokat! Szerintem sokan nem tudták, hogy zenél is (én sem), nagyon tehetséges is, hangban és dalíróként is. Szeretné, ha zenészként is elismernék, mert a színészetből nem biztos, hogy meg tud majd élni. Igazából színésznek sem mondható, hiszen egy utcáról betévedt emberről van szó. De mégis ő lett a Barátok közt Szabija, őt választották több ember közül. Nem is játssza rosszul a szerepét, sőt.

2013. okt. 13. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Kit a **** érdekel? Rohadt média. Kapcsoljátok már le azt a rohadt tv-t, és kezdjetek el élni.
2013. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem mint előadó is tetszik. Látszik, hogy intelligens és tudja magát kontrollálni, ennek örülök és emiatt való szinpadra is.

Viszont, minthogy minden versenyző kiesése ki van számolva, főleg Geszti és társai által, igy max. a 4.-5. helyig fog feljutni szerintem.

Eddig nem hallottam egy falcs vagy gyenge hangot sem a 12-től, ez nagyon jó ...

2013. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszíró! Ha téged ez nem érdekel, akkor miért írsz választ? És melyik szót nem érted? Szerintem azt, hogy kultúrális. :)
2013. okt. 13. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Nekem semmi bajom nincs vele, valóban sokan gondolják azt hogy csak azért mert már pár éve szerepel a TV-ben jól is néz ki a csajok szemébe és elég sok pénzt kaszál vele a tv csak a szavazatok alapján. Igazából én tudtam hogy ő zenél, a barátok köztöt csak hébe hóba nézem de nem egy olyan jelenetbe futottam bele ahol zenél meg gitározik így ezek alapján már rájöttem hogy nem hülye ehhez mert akárkit csak nem kérnek fel benne énekelni. Meg volt is valami riport most nem tudom hogy a fókusz vagy a másik olyan kis műsor ami sztárhírekkel meg ilyen baromságokkal foglalkozik de még jóval a tavalyi xfaktor előtt is tudtam már hogy ő zenél és valami bandája is van, szóval nem igazán lepődtem meg hogy megjelent a faktorba és azon sem hogy eljut az élő műsorig.

Hasonló helyzet van Szabó Ádámmal is pár éve ugyanúgy ottvolt a csillagszületik műsorában is, igaz ott nem énekelt hanem harmonikált, de volt pár olyan vendég fellépése ahol már az ő hangját is lehetett hallani, szóval végül is az is biztos pénz forrás az RTL-nek mert ismert ugyan de most mást ad elő, szóval nekem ezzel sincs bajom.

Márkra visszatérve látszik hogy van hozzá érzéke és valóban kontrollálja magát, tehát nincs teljesen elszállva magától mint egyes társai ami nálam már alapból jó pontnak számít, mert én utálom azokat az embereket akár celeb akár egyszerű munkásról van szó akik elvannak teljesen szállva maguktól és egy saját általuk generált álomvilágban élnek és azt hiszik ők a világ közepe. Na a Márkra nem ez vonatkozik.

Bár a tavalyi xfaktor szerintem elég gyenge volt már nem azért, a mostani eddig elég jó kivéve az a Tóth Marci gyerek ő vele sem lenne bajom csak tényleg a táborba puskázta a szöveget és azt a pár sort is nehezére esett betanulnia, és ugye tegnap a kisfilmbe is volt hogy Tóth Gabi elzavarta őt szöveget tanulni, és erre 2 hónapja volt legalább most meg van 1 hete SE mert holnap nekiállnak így kb 3-4 napja van hogy tudja a szöveget mert pénteken már úgy is főpróbák zajlanak tehát van rá szűk 5 napja hogy megtanulja és azért bosszant hogy nem őt zavarták el párbaloyzni hanem a zenekart meg a másik kiscsajt. Annál a lánynál nem jut eszembe a neve annyi gond van hogy rossz volt a dal választás, szerintem a párbaj mentette őt meg a kieséstől.

Szóval a marci gyerek kivételével eddig egyik szereplővel sincs semmi bajom, szerintem most jó embereket vittek be az élő showba aminek azért örülök is, bár attól még érdekel hogy Márk mennyire viszi és meddig jut el, mert ahogy írta az egyik válaszoló szerintem max az 5. helyig ha eljut, ha csak addig el nem baltázza valaki a dolgot és ő nem erősödik igazán fel.

2013. okt. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled előző válaszoló, csak annyit tennék hozzá, hogy a Marci gyereknek a táborban nem 2 hónapja volt megtanulni a kapott dalt, hanem csak 1 napja. :)
2013. okt. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel, hogy ő a szabika, sem az hogy elég ismert. egyszerűen annyi bajom van vele, hogy nem tetszik a hangja. de biztos sokaknak tetszik :)
2013. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az X-Faktor előtt őt nem is ismertem, úgyhogy nem voltak vele szemben se előítéleteim, se elvásásaim, de nekem, mint előadó nem jön be. Nincs rossz hangja, viszont hiányzik belőle az a plusz, ami minden előadóba kell, hogy magával tudja ragadni a közönséget. Nem az a fontos egy énekesnél, hogy minden egyes hangot pontosan eltaláljon, arra egy számítógép is képes, hanem az, hogy érzéseket tudjon közvetíteni a dalon keresztül. Én ezt benne nem láttam meg. Szerintem, ha nem Barátok köztös lenne, már kiejtették volna.
2013. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem egyedi, nem elég erős,de amúgy más bajom nincs vele.
2013. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van a srác. Abban a stílusban,amiben ő munkálkodik,abszolút megállja a helyét. Teljesen illik hozzá.Csak az a baj,hogy mivel most ez a stlíus a divat,mindenki ezzel próbálkozik,és így elértéktelendik az olyan ember,akinek tényleg alapból ez áll jól. Szerintem jobb énekes,mint amilyen "színész". De be kell látnunk,hogy túl kicsi ország ez ahhoz,hogy valaki hosszú ideig sztár maradjon. Ezek a tehetségkutatók arra jók,hogy a jónépet pár héten keresztül szórakoztassák,és nem arra,hogy bárkiből is igazán nagy sztárt csináljanak.
2013. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

szerintem teljesen rendben van, jó hangja van (bár az élőshow-s előadása nem tetszett...rossz volt szerintem a dalválasztás)

mivel nem nézem a Barátok köztöt így hidegen hagy,hogy már alapból ismert. nem azt figyelem.

az meg,hogy azért jutott el az élő show-ig mert ismert,szerintem hülyeség. a Bestiákos csaj is ismert,mégsem jutott be.

2013. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!