Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg egy nagyon...

Edit :) kérdése:

Hogy mondjam meg egy nagyon jó barátomnak akivel már rég beszéltünk hogy nagyon hiányoznak azok a napok mikor még annyit beszéltünk? 4-5 mondatra gondoltam csak nem tudom meg fogalmazni

Figyelt kérdés
Hogy mondjam meg?
2013. okt. 14. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
"nagyon hiányoznak azok a napok mikor még annyit beszéltünk"
2013. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tud angolul, küld el a Skillet - Those nights számot, mond el igy erzel
2013. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak egyszerűen, őszintén! Nekem több évnyi kihagyás után lassan egy éve helyrejött a barátságom a legjobb barátnőmmel, akivel annak idején valami ostobaság miatt összevesztünk. Mindkettőnknek hiányzott a másik, de egyikünk sem mert lépni.

Végül ő törte meg a jeget: egyszerűen annyit írt, hogy gondolta ír nekem, mi újság velem meg ilyesmi. :D

Így saját tapasztalat alapján tehát azt tudom mondani, mindegy mit írsz, csak írj valamit! Ha neki is hiányzol, akkor örülni fog neki, még akkor is, ha csak annyit kérdezel, hogy van! :)

2013. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2013. okt. 16. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!