Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőmék elköltöztek és...

Barátnőmék elköltöztek és nagyon hiányoznak a közös lógásaink, meg beszélgetéseink, főleg most, hogy nyár van és itt vagyok egyedül, mit csináljak, hogy ne legyen olyan rossz? 18/L

Figyelt kérdés
Ha valakinek van tapasztalata és megosztána, szívesen fogadom.:)
2013. júl. 5. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira messze költöztek,hogy nem tudnátok találkozni?
2013. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég messze, ritkán tudunk csak.:( Meg az nem ugyanaz, nem lehet csak spontán.
2013. júl. 5. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok..


ezt sajnos akármilyen nehéz el kell fogadnod!


nyárra szervezettek egy 1 hetes vagy több (ha úgy álltok anyagilag) nyaralást együtt :)


Nekem a barátaim más városba laknak,bár nem messze mégis hévvel és busszal kell hozzájuk mennem vagy nekik így hozzám..persze nincs az,hogy pl felhívom őket gyertek már ki a térre vagy vmi és 5 perc és ott vannak..Hanem kicsit megkell szervezni, menetrendet nézni akkor csatlakozást, körülményesebb az tény..


Bár a te eseted azért rossz,mert messze lakik..nyár van aludjatok egymásnál.A két város között találkozzatok időnként..nem tudom mekkora távról és melyik városokról van szó..de szerintem bármi megoldható,csak szervezkedni kell..

2013. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!:) Hát igen, pont ez a rossz, hogy a talákozásokat jó előre meg kell szervezni, nincs az, h most szükségem van rá és csak átugrunk egymáshoz.:( Van más barátnőm is, de ő a legjobb és benne bíok meg annyira, h mindent meg tudjak vele beszélni.
2013. júl. 5. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:

1-2. vagyok


nekem igazából az unokatestvérem olyan mint a legjobb bnőm,mindent neki mondok el. De egy évben 1x találkozunk. Én Budapest mellett lakok ő meg Pécsen kb 300 km.

Facebookon viszont minden nap vagy minden másnap beszélünk órákig :D


Nyáron pedig én megyek le egy hétre hozzájuk, aztán ő jön vmikor egy hétre :)


jó lenne ha többször taliznánk,de hát anyagilag sajnos nem megoldható,ha közelebb lakna megoldható lenne a többszöri tali,de így nem :/ szóval megértelek!

2013. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na igen, ott a facebook, vagy a telefon, de az valahogy nem ugyanolyan.:(
2013. júl. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!