Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan könnyíthetném meg a...

Hogyan könnyíthetném meg a barátnőm hétköznapjait?

Figyelt kérdés

nagy az én bajom. vagyis nem az enyém, de mégis.

a barátnőm aki most 9.-es minden nap úgy ér haza a suliból, mint a mosottrongy, 6 óra után, és akkor még legalább 2 órát kell otthon is tanuljon, egy kis zenehallgatás, skype és fekvés, másnap 6-kor kelés, busz suli... magyarul beszállt a mókuskerékbe. de viszont ez így nem élet... az oké hogy hétvégénként egész nap együtt vagyunk, szoktunk kirándulgatni hétvégeken,időnként kap egy alapos masszázst is, szoktunk kutyát sétáltatni, fotózgatni, teljesen átlagos szerelmes pár vagyunk délutánonként hazakísérem, így napi szűk egy órát vagyunk együtt, de nem is ez a baj, hanem hogy teljesen ki van merülve szegénykém,az a kérdés hogyan tudnám segíteni, könnyebbé tenni a mindennapjait? hobbija a rajzolás, és fényképezés, habár erre igen ritkán adódik lehetősége ilyen napirend mellett. én mezőgazdász suliba járok ergó elég laza az órarendem, minden nap 2-re legkésőbb otthon vagyok. kérlek segítsetek, ez így nem állapot, iszonyú nézni hogy a nő akit szeretek, így szenved a mindennapokban!


2013. okt. 14. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem csak ő van így vele megnyugodhatsz. Semmit nem tudsz csinálni. Ez az élet. Monoton, unalmas.
2013. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örüljön, amíg csak 6 órája van...
2013. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen sajnos. És ha nincs semmi célja különösebben, akkor ugyanez a mókuskerék fog forogni élete végéig.
2013. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Uhh nekem ugyan ez, csak épp 8 órám van kb minden nap.. o.o

Esetleg délután tudsz neki segíteni a tanulásban? Kicsit játékosabban együtt tanulni, ha megtanult egy fogalmat, vagy elméletet akkor egy kis csoki/csók a jutalom. Vagy ha neked felmondhatja az anyagot. Talán vinne egy kis színt a monoton szürkeségbe, és plusz időt is jelentene amit viszonylag együtt tölthettek. :)

Az én páromnak is nagyon nehéz, hogy hétköznap látja rajtam, hogy majd kidőlök a hajtásban, szóval az együtt töltött hétvégék igazi felüdülésnek számítanak. Próbáljatok a hétköznapokban is csempészni a hétvége lazítós pillanataiból.

2013. okt. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

*hétköznapokba


előző vagyok. amúgy én 12. osztályba járok. az utolsó év még hajtósabb, mint a többi, szóval ez csak nehezebb lesz neki.. Bocsi nem akartalak elkeseríteni. Sok sikert neked és a barátnődnek!

2013. okt. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én most vagyok 12. osztályban (0. éven voltam) és van olyan napom ahol 0. órám van és utána 9 órám:DD van olyan napom amikor csak szimplán 9 órám van, de amikor nagyot lélegezhetek akkor 7. :) úgyhogy szerintem ne sírjon a szád, örülj neki, hogy hétvégenként együtt vagytok, mert van ismerősöm aki csak kéthetente tud találkozni barátjával. örüljetek neki ha csak 6 órátok van egy nap:D

egyébként meg ha örömet akarsz neki okozni és úgy is olyan korán végzel akkor menj ki elé a sulihoz és menjetek együtt haza, nem kell ehhez sok ész.

2013. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem 6 tanórára gondolt a kérdező, hanem 18 óra után.. és még 2 óra tanulás..stb..
2013. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!