Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az az Oravecz Nóra?

Ki az az Oravecz Nóra?

Figyelt kérdés

Író, az oké. De nem találok róla semmi konkrétat a neten.

Hogy bukkant ő elő? Mindenhol az idézeteit látni..

Mennyi idős? Milyen múlttal rendelkezik?

Szóval igazából az életrajzára lennék kíváncsi.


2013. okt. 14. 22:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24 karátos 00.
2016. aug. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Először azt hittem, hogy Oravecz Nóra valami remek író az új generációból, mert anno a Ridikül című műsorba is meghívták. Aztán, amikor megismerkedtem az írásaival, elképedtem, hogy mekkora baromságokat ír. Se füle, se farka. Ráadásul úgy ad párkapcsolati tanácsokat, hogy állítom még életbében nem volt pasija.Azt sem tudja mi fán terem a párkapcsolat, milyen nehézségekkel jár az együttélés. A sok hülye meg issza szavait. Szabó Péter ugyanez a kategória, közhelyeket puffogtató, emberek anyagilag jól lehúzó sarlatán. Ők prímán megélnek a sok hülyéből.
2019. aug. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Először azt hittem, hogy Oravecz Nóra valami remek író az új generációból, mert anno a Ridikül című műsorba is meghívták. Aztán, amikor megismerkedtem az írásaival, elképedtem, hogy mekkora baromságokat ír. Se füle, se farka. Ráadásul úgy ad párkapcsolati tanácsokat, hogy állítom még életbében nem volt pasija.Azt sem tudja mi fán terem a párkapcsolat, milyen nehézségekkel jár az együttélés. A sok hülye meg issza szavait. Szabó Péter ugyanez a kategória, közhelyeket puffogtató, embereket anyagilag jól lehúzó sarlatán. Ők prímán megélnek a sok hülyéből.
2019. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!