Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Oravecz Nóra könyvei milyenek?

Oravecz Nóra könyvei milyenek?

Figyelt kérdés
Mostanában hatalmas szenzáció lett Nóra és könyvei főleg a legújabb: Összekötve(mindenhol azt látom) Olvasta valaki ezt vagy a Tejszínhab nélkült? Vélemények? Kis személyes leírás? Köszi.
2013. szept. 8. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szar. Ha láttad az idézeteit, akkor el tudod képzelni. Még egy 6-7 soros idézete is zavaros, összefüggéstelen fogalmazvány, ezenkívül minden egyes alkalomma ezerszer ezerféleképpen elmondott közhelyet rág meg és köp ki újra tőmondadtokban és kicsit ködösítve. Stílusa alapján 10 évvel fiatalabbnak gondolná az ember (tizenévesnek). Na a könyvei dettó, csak négyzetre emelve. Hogy egy véleményt idézzek a moly.hu-ról. "gondolatai olyan mélyen szántanak, hogy fényt sose láttak" LOL
2014. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Akkor gondolom ez egy újabb tipikus sznob celebek által felkapott dolog. :D
2014. máj. 6. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindenki leszarta az írogatását, aztán írta ezt a közhelyes, általánosító, figyelemfelkeltő kurvulós lányokos dolgot bánatában, mert manapság ezzel lehet szakítani. Azt egy rakás agyhalott megosztotta a facebookon. Ez a tipikus olyan szöveg volt, ami bejött a:


1. lúzer pasiknak, akik a nők romlottságára fogják a nyomorukat

2. a nyomorék csajoknak, akiknek kell valami vélt szellemi vezető írása, amit lehet lobogtatni, hogy ÉN MÁS VAGYOK ÉN JOBB VAGYOK ÁÁÁÁÁÁM


Na és akkor ettől kezdve szinte bármilyen zavaros közhelyet kiírt, a hülyék gyülekezete örömmel fogadta, hogy "megmondja a tutit". Mert ha anyád mondja és érthetően ugyanazt, akkor az nem a tuti ugyebár.


Aztán ezt addig kell meglovagolni, amíg lehet idézetes párnahuzattal meg könyvekkel, így ontja is ezeket gyorsan. Élni kell valamiből ugye.

2014. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na mindegy, nekem van egy pár sekélyes rokonom, ők megveszik ezeket én meg sokszor elolvasom, mert azért mégsem kritizálhatok úgy valamit, hogy nem tudom mi az. Na meg jártam már úgy, hogy valamit direkt utáltam, mert olyan felkapott volt, utána meg elolvastam és megtetszett, mert tényleg én is találtam benne magamnak valamit. Vagy ha a történet gyengécske volt, legalább megírva igényesen volt..


De ez sajnos nem ilyen. Ha mond valamit, ez még a Barbi bébinél is szarabb, pedig én azt hittem, hogy annál rosszabb már nincs is.

2014. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért pénz adni mazochizmus.
2016. aug. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!