Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy két ismerősöm azt mondogat...

Egy két ismerősöm azt mondogatja nekem mostanában hogy én még nem is éltem, mit jelent az hogy nem is éltem?

Figyelt kérdés
Mi való ebbe a kategóriába,bulizás,vagy külföldi nyaralások,vagy mi?Anno barátokkal jártunk szórakozni,dolgoztam,motoroztam nyaraltam ugyan nem voltam sosem külföldön.Mostanában ugye a barátok cserben hagytak és leginkább itthon töltöm az időmet nem nagyon van társaságom,így kicsit irigy vagyok másokra akik folyton társaságban lógnak,vagy bizonyos dolgokat csinálnak pedig én nem akarnék olyan dolgokat csinálni de mégis irigykedek néha.

2013. okt. 15. 14:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem hogy nem találnak hamarabb legalább is én de még csak párt sem találok és ez is frusztrál már
2013. okt. 17. 00:07
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát ez szomorú ,de tényleg úgy tudnál ismerkedni ,hogy eljárnál valahova. Nekem is azért nincsenek barátaim mert tényleg nem járok sehova ,mint írtam a szórakozás már nem érdekel.Pedig a 30 -as korosztály simán jár még szórakozni ,de engem már nem tud érdekelni. Próbálkozz a munkahelyeden ismerkedni vagy ha tanulsz még akkor ott.

Tudom ,hogy nehéz helyzet ,én is ebbe vagyok .

2013. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!