Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hulyesegnek tartjatok a cigizest?

Hulyesegnek tartjatok a cigizest?

Figyelt kérdés
Ha egy 18 even aluli tini cigizik,hogyan neztek ra/mit gondoltok rola??

#Re:cigizés
2013. okt. 15. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hülyeség amit valaki csinálhat, egy fölösleges tevékenység, ami egy önigazoló körbe fordul, mert csak az élvezi, aki szívja és az azért szívjam mert élvezni. Eleinte viszont nincs olyan ember aki élvezné, viszont mégis folytatja, amíg meg nem szokja, ez számomra érthetetlen marad.
2013. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Soha nem élvezet. Ez egy függőség. Hogy nézek rá? Sajnálattal.
2013. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem érdekelnek. egyedül a cigiző családtagjaimat és barátaimat féltem egy esetleg kialakuló betegségtől.. de egyébként nem érdekelnek.
2013. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem fújja a pofámba a füstöt, addig nem érdekel különösebben.
2013. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok örömforrás van még azon kívül.
2013. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha feletti akkor is hülyeség.

én is szivtam, de nagyon ritkán, mai napig is van cigim, de csak sör mellé szivok amit szintén kb 2 havonta iszok.

amellé rettenetesen jolesik de, ennyi.


ha van hozzá társad akkor nem gond, de ha nincs akkor csak küzdés.

én ki nem állhattam a pasijaim tüdejéböl jövö rothadt csikk szagot.ha már kihat a szájára is akkor meg föleg.ilyen pasi nem is kell.


hogy nézek egy rendszeresen dohányos emberre? ugy hogy soha nem kéne mint társ.egyébnek oké, ezt csak azért irom mert nehogy amiatt szalaszd el álmaid nöjét.

bár ki tudja lehet álmaid nöje láncdohányos.

én nem azt nem tudom megérteni miért jo cigizni, mert tudom. én azt nem tudom felfogni hogy lehet ilyen szájizzel smárolni.

2013. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, hülyeségnek tartom. Kortól, nemtől, körülményektől függetlenül.

Gusztustalan, büdös, visszataszító - egyszerűen annyira taszít, ha valaki cigizik vagy cigiszaga van, hogy ha közel kell mennem hozzá, pl. mozgólépcsőn pont egy ilyen ember mögé sikerül állnom, alig bírom ki, legszívesebben elszaladnék.

Drága is, minek költeni rá. Nem is jó semmire, nem hasznos, sőt káros.

Mindennek a tetejébe rengetegen divatból cigiznek. Ha már divatból akarnak csinálni valamit, ezer jobb dolgot találhatnának. Kezdjenek el divatból sportolni valamit, vagy divatból tanuljanak idegennyelveket, vagy akármi.

2013. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!