Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ötletek vannak karácson...

Milyen ötletek vannak karácsonyra egy család számára?

Figyelt kérdés
Mármint hogy nem akarok külön venni mindenkinek a rokonságból hanem,hogy egy család egy dolgot kapjon amit mindenki tud használni :) Elég "dilisek" úgyhogy jöhetnek viccesek is.:) Én táncszőnyegre is gondoltam tud még valaki valamit?
2013. okt. 16. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy jó nagy tv-nek én nagyon örülnék, még család szinten is.
2013. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az már megvan nekik,valami olyasmire gondoltam ami nem olyan drága,és mégis jó. Lehet valami vicces is :) Azért köszi
2013. okt. 16. 15:33
 3/5 anonim válasza:
Dilibogyószörp! :D
2013. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hatalmas Családunk van, nálunk már csak jelképes ajándék van.

Idén örök-szülinapi-naptárt fogok csinálni. Keress rá a neten, jópofa. Úgyis mindig keveredés van, hogy kinek-mikor van a szüli-névnapja. Mindenki ilyet kap.

De amúgy egyszer mindenkinek vettem egy fotóalbumot, és aztán minden évben hivatok elő fényképet a gyerekeinkről és magunkról, hogy teljen az album.

Egyik évben pedig olyan naptárt csináltam, ahol minden hónapban valamelyik családrészről volt fotó. Ezek is , legalább 15-20 ezer forintba lesznek. Ezeket szoktam kiegészíteni egy-egy aprósággal. Egy-egy doboz normális cappuchino, vagy különleges tea, vagy díszgyertya, vagy valamilyen vitamin attól függ, hogy jön ki a keret.

Szeretek ajándékozni, s nekem jólesik készíteni is, azonban van olyan családtag, aki a kávé-bor-bonbonon kívül nem tud mit ajándékozni. Szerintem ez nagyon gáz, én ezeket lerázós ajándékoknak hívom.. Légy kreatív!

2013. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az utolsónak köszönöm! Nagyon jó ötleteket kaptam:) Igen,ezzel énis igy vagyok,nem szeretek unalmas dolgokat ajándékozni :)
2013. okt. 24. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!