Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti megmondtátok, megmondjátok...

Ti megmondtátok, megmondjátok hogy mit szeretnétek karácsonyra vagy kaptok amit kaptok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam mondani! Tavaly váratlanul egy számítógépet kaptam billentyűzettel meg egy egrérel! Iszonyú boldog voltam, hogy nem a régi 2004-es gépen fogok majd netezni! (monitor az volt de szeptemberben újat vettem) Idén eredetileg csak egy telefont szeretnék, meg egy számítógépes játékot, de a szüleim azt mondták, hogy karórát nem akarok-e kapni, én meg csak úgy mentem bele, hogyha marad a telefon meg a számítógépes játék! Tegnap megkérdeztem az egyik szülőmet, hogy lesz-e telefon és azt mondta, hogy a telefont tuti meg fogom kapni a karóráa már nem emlékszem, hogy mit mondott, de azt mondta, hogy a számítógépes játékot biztos, hogy nem kapom meg mert már nincsen forgalomban! De azt mondta, hogy helyette mást fogok kapni! ÚÚÚ! Nagyon izgulok!
2011. dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi a családdal mindig csinálunk egy papírt ami felvan vázólva nevekre és oda mindenki azt ír amit szeretne és onnan nézzük le vásárláskor.
2011. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!