Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megbeszélitek-e a család...

Ti megbeszélitek-e a család egyik tagjával, hogy mit kap a másik karácsonyra?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy elmondod-e pl. édesanyádnak, hogy mivel leped meg a testvéred, stb.:)
2011. dec. 12. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az érintettnek nem mondom el, de mással általában megbeszélem.
2011. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem,az idén azért tudja,mert az öcsém ruhát kap, és én már elköltöztem otthonról és nem tudtam a pontos méretét.

De azt nem tudja, hogy apu és a másik tesóm mit kapnak.

2011. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk total meg van beszelve, h mindenki azt kapja, amit szeret.
2011. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Együtt szoktuk kiagyalni ha nincs ötletünk, hogy mit kapjon a másik, vőlegényemmel is mindig megdumáljuk, hogy mit kap a család többi tagja!
2011. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen. Néhány éve úgy jött ki a lépés, hogy pont ugyanazt az ajándékot vették nekem a szüleim, a nagymamám és a nagynénémék is. Szerencsére apukám mondta a nagymamámnak, hogy úgy örül, mert megtalálta a tökéletes ajándékot, és megmutatta neki, erre nagymamám elrohant a boltba visszacserélni, amit ő vett. Aztán a nagynénémnek mint hűdevicces sztorit elmesélte, és akkor kiderült, hogy ő is ugyanazt vette, szóval ő is mehetett kicserélni :D

Persze ez elmondva vicces, de ha szenteste derül ki, akkor már nem lett volna az.

Azóta mindig megbeszéljük, ki mit ad a többieknek, elkerülendő az ilyen eseteket :)

2011. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) Utolsó: és mi volt az?:D
2011. dec. 12. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:
megbeszéljük.mivel most ötletünk nem volt h a másiknak mit vegyünk így az lesz amit szeretnének,szeretnénk. Ki mire vágyik.
2011. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze :) Egyrészt pont azért, hogy nehogy ugyanazt vegyük többen is valakinek, másrészt jól jön az ötletbörze.
2011. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!