Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még olyan ember a mai...

Van még olyan ember a mai világban, aki előítéletmente, nem rasszista és nem a szárzmazás alapján ítélkezik?

Figyelt kérdés
Olyan sokat cigányoznak, és el vagyok keseredve, h nem értik meg az emberek nagy része, h az általánosítás rossz. Na?? Valaki olyan aki egyett ért velem?
2013. okt. 18. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Az is rossz volt hogy a suliban az összes cigány rossz tanuló volt, csoportokban kötöttek bele emberekbe, elvették a pénzüket stb. Hát álmodozni attól még lehet Rózsadombon.
2013. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erről beszélek...ilyen buta emberekkel vagyok körülvéve :(( pontozzatok csk le nyugodtan, mert én nem utálom ki a többi nációt. Már megszoktam.
2013. okt. 18. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én általában nem ítélkezem, mindig az embert nézem, ha meg adja felém a tiszteletet, akkor én is, szerintem ez a legalapabb.
2013. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miért is vagyok buta? Azért mert körülöttem 50-ből 49 ilyen volt?
2013. okt. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező... ha belegondolunk abba, hogy mi magyarok volnánk mi is rasszisták lennénk
2013. okt. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjál egyetlen érvet amellett, hogy miért ne általánosítson valaki a cigányokkal szemben. Életem során eddig 2 olyan cigánnyal találkoztam, akikre nem illettek a meghatározó jellemzőik, azonban ez róluk lerítt, szóval egyáltalán nem fordult meg a fejemben, hogy ki akarna mondjuk rabolni, stb., tehát velük szemben eleve nem is általánosítottam, nem fordultam feléjük ellenségesen, úgyhogy nem is esett rosszul nekik semmilyen felőlem jövő megnyilvánulás. Ebből konkludálva 99,9%-ukra viszont illett valamelyik tipikus cigány tulajdonság, ami alapján teljesen evidens, hogy még szép, hogy előítélettel vagyunk a cigányok felé.

Na de cáfold meg.

2013. okt. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
en nem vagyok rasszista de vannak eloiteleteim. Es szerintem hazudik aki mast allit. Ha valaki nem vagy hulye es valoszinusited, hogy azert sebhelyes meg budos mert az utcan el es folyamatosan balhezik es valszeg nem a csillagok erdeklik. Vagyis eloiteletes vagy. Sajnos ez van a ciganyokkal is. Ami baromi igazsagtalan, de ez van. Talan egyszerubb megerteni, ha arra gondolsz, hogy hany emberre biznad ra a penztarcad meg az eleted Rio de Janerio egyik drog negyedeben. Egyre sem? miert? mert ezt lattad a filmekben?
2013. okt. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bumbi02 ***** válasza:
60%
Ha 10 cigányból 8 olyan amilyen, akkor nem kell mind a 10-et utálni, elég azt a 8-at.. Én nem azért utálok valakit, mert valamilyen a bőrszíne, vallása, hanem azért, mert úgy viselkedik ahogy. Nagyon sok "nem-cigány", sokszor jóval elítélendőbben viselkedik, mint sok "balhés-cigány". Akart már megkéselni cigány,de ettől nem fogom mindet utálni.
2013. okt. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!