Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig annak van szerencséje, az sikeres, boldog életet él, aki nem érdemli meg?

Figyelt kérdés

2013. okt. 12. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtad hogy az élet igazságtalan ? Nem érdemeink alapján kapjuk a kártyákat a sorstól.
2013. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Észre vettem... Akkor hogy kapjuk?
2013. okt. 12. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazat ír az első válaszoló.

Én abban sem hiszek, hogy mindenki azt kapja, amit megérdemel, akár rosszat, akár jót. Sokszor épp fordítva történik az életben.

2013. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Ezt én is szeretném tudni... :-(

Épp mostanában filózok ezen én is. Dolgozott a munkahelyemen egy csaj, egy amolyan ribi-típus, és ráadásul egy utolsó bunkó volt. Aztán fogott magának egy pénzes srácot, aki beszervezte őt egy sokkal jobb és jobban fizető munkahelyre. Nemrég aztán visszalátogatott hozzánk a csaj, verni magát, hogy a pasiját előléptették valami fontos tisztségbe, és már a baba is útban van. Miközben a párom meg én kidolgozzuk a belünket, tűrjük a főnökök megaláztatásait, olyan bérért, ami éppen csak kettőnknek elég, gyerekre meg gondolnunk sem szabad... :-(

(Lehet, hogy nekünk is át kéne menni bunkóba?!)

Csak abban tudok reménykedni, hogy az ilyen emberek valójában nem is boldogok, csak kifelé mutatják ezt...

2013. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
A szerencse forgandó ,ez eléggé jó mondás. Lehet ma jól él ,de holnap elüti a villamos vagy megüti a guta.
2013. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

van az a mondás, h szegény embert még az ág is húzza...

a régi emberek sem voltak ám tudatlanok, ha ez a mondás fenn maradt!

2013. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Mi alapján döntöd el, hogy valaki megérdemli e, illetve miért van rá több "jogod" neked mint nekik?
2013. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy tényleg átkellene menni bunkóba.

De ezt akkor sem fogom megérteni és belenyugodni,hogy olyanoknak osztanak jó lapot,akik egy cseppet sem érdemlik meg!

2013. okt. 13. 17:14
 9/9 anonim ***** válasza:
#7:Nekik miért van rá több joguk,mint a kérdezőnek?!A kérdést így is fel lehet tenni.
2014. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!