Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Társkeresőn megismertem...

Társkeresőn megismertem valakit.3 HÓNAPIG "SZÉDÍTETT", majd lelépett. Berágtam, kamu oldalról, írtam neki 4 db üzenetet, illetve,1 nő ismerősét figyelmeztettem, hogy csaló, nevét nem írtam ki?

Figyelt kérdés
Azt írta,komoly bűncselekménybe sodortam magam.Most nagyon félek.Semmi komolyat nem írtam,nem fenyegettem,csak olyanokat írtam,hogy azt fogod kapni amit te is adsz másoknak,látlak,ha tiltasz is stb.Most félek,jó nagy barom voltam.Ez bűncselekmény lenne?
2013. okt. 19. 18:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
90%
Nem hinném ha nem fenyegetted
2013. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

ha nem fenyegetted vagy valami hasonló, akkor nem sok bajod származhat belőle, amúgy is valószínű vágja hogy ki lehet a kamu oldal mögött,

és ráadásul nem hiszem hogy ez az első lett volna neki

2013. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan. Egyébként is valami csöves, degenerált lehet.


De remélhetőleg tanultál a dologból. Egyébként mivel szédített?


Mert a te hibád is, ha azt hitted majd fehér lovon visz el a palotájába, ahol boldogan éltek majd míg meg nem haltok.

2013. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%
féljél csak,illetve idd meg a levét amit főztél magadnak :)
2013. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jól szituált emberről van szó.Komoly kapcsolatot keresett,igazi uriembernek tűnt,csalódottnak mondta magát,sajnáltatta magát.Tudta,hogy mi kell a nőnek.Miután személyes találkozó lett volna,elkezdett nem válaszolni,kilépni,más társkeresőn már online is volt.Az utolsó üzenete ennyi volt:SAJNÁLOM.
2013. okt. 19. 18:47
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Tele van a padlás velük.

A képeken lehet, hogy jólszituáltnak tűnt, mert volt három ruhája, direkt a fotózásra.

2013. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem bűncselekmény.Szerintem sem az első eset neki ez és neki van félni valója.Csak ijesztget téged.Mégis azt javaslom hogy ne irkálj neki,dolgozd fel,hogy így jártál és lépj túl rajta.Az ilyen idiótákat hagyni kell a fenébe mert nem tudhatod mennyire elmeháborodott és mi mindenre képes.
2013. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6 hétig Indonéziába volt,küldött egy rakás képet magáról.Láttam honnan ír,mindig kiírta,hogy éppen Jakarta,Malaysia.Persze marha magányos volt kint is.Már alig várta,hogy hazajöjjön.Szinte már szerelmesnek írta magát.Hát nem éppen...de most,még én vagyok a beteg,és bűncselekményt követtem el?Hát nem semmi a pali,most már látom.
2013. okt. 19. 18:52
 9/13 A kérdező kommentje:
Már túltettem magam,csak félek,hogy feljelent.
2013. okt. 19. 18:55
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,kivéve a "négyeskének"!!!
2013. okt. 19. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!