Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Esetleg egy link hogy magyaror...

Esetleg egy link hogy magyarországon hol lehet bármi Justin Bieberes cuccot venni? Nagyon fontos

Figyelt kérdés
Gondolok füzetre tolltartóra pólóra bármi amin rajta van.! előre is köszi.

2013. okt. 22. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
minek az neked? ő azt se tudja,hogy te létezel..vagy miért bálványozod? Nincs is tehetsége,sem énekelni nem tud,a számait sem maga készíti,csak egy amcsi zsidó felsztárolt tinimajom.
2013. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Itt van egy bolt a közelben, én viszem a benzint, te hozol egy kevés dinamitot a többit majd a helyszínen elintézzük!!
2013. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kukázz, biztos találsz hasonlót.
2013. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bemész a Clair's-be és tádá! :)

Bár mostanában egyre inkább 1D-s cuccokkal van tele,de ha jókor mész akkor letudsz rájuk csapni! :)

Sok sikert!:D

2013. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egy értelmes választ..a többinek pedig: Nemérdekel hogy mit gondoltok róla én szeretem és kész..
2013. okt. 23. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!