Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem nagy marhaság...

Csak szerintem nagy marhaság ez a hirtelen váltás?

Figyelt kérdés
Na, hogy olyan sok emberrel találkoztam már akik pózerek kb. akármiben. Most akkor nézzük az egészet zeni téren. Meghallgat egy Green day számot és akkor már ő Green day fan meg Billie Joe lesz a férje miközben nem is tud semmit a bandáról (de komolyan semmit) meg felvesz egy zenekar pólót (gondolok ilyen rock, punk, punkrock, metal ... meg hasonló bandák pólójára) egy bőrzsekit és akkor már ő hűű milyen kemény rocker már meg a **** tudja és akkor meg amikor rá jön, hogy nem egyetlen száma van abandánakamit ő szeret, hanem más stílusban is játszanak (hát persze, hogy egy együttesnek nem 200 ugyanolyan száma van) akko meg hirtelen talál egy jobbat és akkor meg ő nagy Beliber (vagy nem tudom, hogy kell Justin Bieber fanokat mondani) meg Directioner ... stb. lesz. Nekem ezzel egáltalán nincs bajom, se az egyik , se a másik bandával, hogy most valaki a Nirvana-t, Sex Pistols-t, Kustin Bieber-t,One Direction-t,Fall Out Boy-t (...stb.) szereti, de ha annyira komolyan gondolja akkor hogy tud ilyen hamar megváltozni a véleménve? Én ezt épp ésszel nem bírom felfogni! Valaki magyarázza már ezt el nekem, mert nagyon nem vágom. Előre is köszi a válaszokat :)

2013. ápr. 2. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem "menők" akarnak lenni. Gondolkodtam, hogy idézőjellel írjam a menőt vagy ne. Nemtom:D:D
2013. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem "váltás", hanem divatmajmolás.. Azt hallgatja, amitől "menőbbnek" hiszi magát. Mondjuk a Green Day pont nem az az együttes, ami nagyon új dolgokat csinálna.
2013. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki egyik napról a másikra teljesen mást hallgat, az nem is gondolja komolyan. Amit TÉNYLEG szeret, azt nem lehet ilyen könnyen elfelejteni.

Csak megjátssza magát, divatember...

2013. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz. Amúgy azért vettem éppen a Green day-t mert egyik ismerősöm "tőlük" lett olyan hű, de kemény rocker másnap meg Harry-s (egyik 1D tag) pólóban jött iskolába és akkor meg már ők voltak az istenek.
2013. ápr. 3. 09:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem attól az előzőt is szeretik, csak mostmár van másik kedvenc is. Én például sok féle zenét szeretek. :D
2013. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amugy igen.. Lehet szeretni mondjuk egy Slipknot szamot is meg ezzel egyidoben mondjuk 1d.-t.. Bar ez a huu "derokkervagyok" dolog akkor sem fekszik.. Akkor ha ezt jelenti ki valaki akkor csak fel akar vagni.. Mar alapbol sokesetben a ket stilus egymas teljes ellentetei a szovegben, vagyis max magaert a zeneert szeretheti.. Szerintem..Remelem jol ertelmeztem a kerdest, meg sikerult jol megfogalmaznom.. (mar keso van nekem :D) es hozza tennem hogy nagyon utalom az ilyeneket..
2013. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Én 24 éves vagyok, azt mondom, rengeteg stílust meghallgatok, de a rock az, ami úgy igazán én vagyok. A 1D szerintem nem rossz, bár relatív, hogy kinek, mi tetszik. Attól meg, hogy sorra leszarja a másik, hogy egyesek mit szeretnek, még nem fog megváltozni a másik ízlése. A tinilányok kinövik, egyszer úgyis átesik mindenki hasonlón, mindenkinek meg kell találnia a saját stílusát.
2013. ápr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az az én meglátásom, hogy aki 1Dfan, az bírhatja mondjuk a Green dayt, de ha van egy igazi rock rajongó, az nem lehet 1D fan is! Persze tudom, sokan vannak így, de csak azért mert a 1D egy popbanda, az a kategória, amit ugye mindenki szeret. Tömegzene. A legtöbb tinilánynál alap az ilyesmi. Na de van az a helyzet, mikor pl. a fiúk előtt ,,ciki" 1D, akkor bedobják a rocker énjüket. Így megy ez.
2013. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak majmolják egymást, és megpróbálnak "különlegesek" lenni, vagy pont hogy ugyan olyanok, mint a többiek.
2013. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Grrrr. Én szép lassan lettem punk. De h ezek után valami 1d-t vagy mit hallgassak? Előbb ölném meg magam. Nemtudom, az én körömbe amúgy nem vettem észre h menő lenne h punk vagyok, vagy akár rocker. És ha divatmajom a csaj, lehet ő is így volt vele. Ez se jött be neki és akkor jött hirtelen ez a "fantasztikus banda" amit minden lány szeret, hát természetesen ő is szereti. Amúgy egyetértek veled. Soha az életbe nem szerette a Sex Pistols-t, a Green Day-t még talán. De h valaki Rotten, vagy Sid után Harry stile-t vagy kit szeressen, az kb szégyen szegény Sex Pistols-ra nézve. Vagy egyszerűen annyira nincs személyisége, hogy mindent szeret. Akkor viszont sajnálom szegényt:D
2013. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!