Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy egy fontos...

Miért van az, hogy egy fontos kérdésre amit kiírok, alig válaszolnak 1-2-en de ha valamelyik kiírja, szerintetek milyen justin bieber? Arra 50felett válasz érkezik?

Figyelt kérdés
És ráadásul,még azt is odaírja,hogy nekem nagyon tetszik.

#Justin Bieber #több válasz #fontosra
2012. dec. 21. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minél megosztóbb egy téma (általában) annál több a hozzászólás. A fontos kérdésekre meg értelmes választ kellene adni amire egyre kevesebben képesek! A trollok átveszik az uralmat!
2012. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:

1. Justin Bieber közszereplő, akiről megvan mindenkinek a véleménye. A barátnőid meg nem azok, így arról nincs előzetes véleményünk.


2. A kérdésed elég hosszú, hogy a TL;DR (too long, dont read) kategóriába essen. Viszont nem elég hosszú, ami elegendő egy helyzet, egy vagy több ember megítélésében.


3. Mivel te írod le őket, így nem tudunk objektív véleményt adni, hiszen csak azt látjuk, amit láttatni engedsz, a saját szubjektív perspektívádból ítélve.


4. A legtöbb ember nem kérdést lát benne, hanem szimpla panaszkodást, ha csúnyán akarok fogalmazni, akkor nyafogást, ha szépen akarok fogalmazni, akkor sem kérdés, hanem blogbejegyzés, csakhogy ez nem blogoldal.


5. A kérdés nem tűnik fontosnak. Neked lehet, hogy perpillanat fontos, de másnak nem igazán. Legalábbis annyira nem, hogy elolvassa, és még billentyűzetet is ragadjon.


De hogy legyen eredménye ennek a kérdéskiírásnak, válaszolok ott is. (Amúgy ez sem valódi kérdés, hanem figyelemfelhívás, „költői kérdés”.)

2012. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az én kérdésem amit belinkeltem,csak kerestem egy kevés válasz tartalmú kérdést..
2012. dec. 21. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Függ ez a kategória népszerűségétől is.

Például ennek a kategóriának semmi a népszerűsége a szerelem, szex kategóriához képest, pontozásban is eléggé elmaradott ez az oldal a családi kapcsolatok kategóriától is.

Függ a témától is, mert van 1-2 "közkedvelt" téma is, például a szerelem, szerelmi bánat, stb.

Függ valamilyen szinten a kulcsszavaktól is, mert az itt tevékenykedők kb. 40-50%-a kulcsszavak alapján keresget rá a kérdésekre, valamint függ attól is, hogy mikor rakod ki a kérdést, mert ha reggel rakod ki, akkor nem nagyon válaszolnak rá, estére meg lehet, hogy nem lesz a kérdésed az első oldalon, de ez kategória függő, szerintem inkább este jobb feltenni egy kérdést, mert leginkább este tevékenykednek itt az emberek!

2012. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2-es kommentelő javítanék egy kicsit.

Justin Bieber közszereplő-> Justin Bieber B.U.Z.I.

2012. dec. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!