Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az ember...

Miért van az hogy az ember öngyilkos lesz amikor nincs pénze és nincs családja. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ha nincs pénze ételre vagy inni valóhoz, vagy nincs családja, akkor miért történik ez ???

2013. okt. 24. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Soha ne tudd meg! Mikor az ember élete kilátástalan, még erre is vetemedhet. Elég szomorú, ha valaki nem talál segítséget a legnehezebb időszakában.
2013. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha ilyen helyzetbe kerülnék,én is öngyilkos lennék.már megbarátkoztam régebben a gondolattal,szóval bármikor igazából.
2013. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kezdd el olvasni magyar költők verseit, mint József Attila például, és ha elég érett vagy, akkor megértheted ennek az érzelmi oldalát.


Ha nincsen senkid és semmid, akkor nem motivál az égvilágon semmi sem az életre, hanem olyan elkeseredett vagy, hogy legszívesebben meghalnál.

2013. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Azért,mert a millióiddal nem tudsz mit kezdeni.Kívánom,hogy tapasztald meg azt,amit én!Piperkőc milliárdos!!A proli meg szenvedjen,mi?!
2013. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Te millijóidról beszélsz,te féreg? Senki nem említette,hogy gazdag.:D Olvasd el a kérdését te szerencsétlen nyomorult.
2013. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt mindenki milliomos...De legfőképpen a kérdező.
2013. okt. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bumbi02 ***** válasza:

Én nem tudok elképzelni hétköznapi indokot öngyilkosságra. Az hogy valaki szegény-nincs pénze ételre, és nincs családja... Én a hajléktalanokat tudnám felhozni ellenpéldára. Hányan élnek az utcán? És bár úgy ahogy, de élnek. Az öngyilkosság "áldozatát" nehezen tudom sajnálni, hiszen saját döntéssel, feladta az életét...


Ha valaki odáig jut hogy se pénze ételre, se családja, se barátja aki ideiglenesen segítene neki, akkor az valamit nagyon rosszul csinált az életben...Ha valakinek még meg is halnak korán a szülei, testvére, nagyszülei, akkor is még az épített emberi kapcsolatoknak ott kellene hogy legyenek..

2013. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A társadalom kiveti magából a munkanélkülieket. Erre rátesznek "szeretett" politikusaink is pl: aki amennyit keres, annyit ér stb... Pláne ha a munkanélkülit a saját családja is ba..gatja, akkor egy idö után úgy fogja érezni hogy senki nem érti meg a helyzetét. Depressziós lesz, majd ha mindenki elfordul töle, akkor magányos, és öngyilkos.
2013. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az hogy nincs barátod,meg nem segít a kutya sem,az egy dolog..

Viszont ha nicsn pénzed ételre,nicns fedél a fejed fölött,úgy élsz mint valami két lábon járó állat.Akkor elgondolkozol a tényen,hogy megtennéd-e.Az hogy neked nincs szíved,és nem tudod sajnálni,az a te bajod,és intézd el magadban.Nagyon sok Diplomás ember is az utcán végzi,főleg a mai világban.És nem mindenki tehet,arról ahová eljutott,csak spontán humanitás kérdése,hogyan állsz az emberekhez.Te is kerülhetsz még olyan helyzetbe bőven,azt majd kulloghatsz a kukákat dézsmálva ennivalóért,közbe mindenki körülötted,lenéző-áttnéző fejét viseld el.vagy csak Próbáld ki egy Nap erejéig,kiváncsi vagyok meddig húznád,és mikor vennéd a kötelet a nyakadba,hogy te nem ezt érdemled...Biztos kelmesen esne,hogy sneki sem sajnál,és senki sem segít

2013. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bumbi02 ***** válasza:

Te is kerülhetsz még olyan helyzetbe bőven,azt majd kulloghatsz a kukákat dézsmálva ennivalóért,közbe mindenki körülötted,lenéző-áttnéző fejét viseld el.vagy csak Próbáld ki egy Nap erejéig,kiváncsi vagyok meddig húznád,és mikor vennéd a kötelet a nyakadba,hogy te nem ezt érdemled...Biztos kelmesen esne,hogy sneki sem sajnál,és senki sem segít



Mint írtam.. az egy dolog hogy az embernek nincs családja (mert tragikus módon meghalt mindenki pl), és nincs állása se (és semmilyen alkalmi munkát nem talál).. De az, hogy ne legyen legalább 3 olyan ismerőse, aki átmenetileg befogadná.. Hát.. nekem fura...

2013. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!