Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek nagy többsége közönyösnek tart és beképzeltnek?

Figyelt kérdés
folyton kinéznek az utcán, buszon, esküszöm úgy néznek mintha beképzeltnek tartanának, érdektelennek. mért ilyen sül le az ábrázatomról, mikor nem ilyen érzések vannak bennem a társadalom felé?

2013. okt. 24. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beképzeled, hogy kinéznek :)
2013. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát nemtudom. mindig amúgy olyan érzésem van hogy a ruházatomat is megnézik, azt gondolom hogy nem vagyok csinos, és azért néznek, hogy "úristen, ez megint hogy néz ki". mindez annak ellenére van így hogy sokan azt mondják csinos vagy ma..

mégis olyan szúrós tekinteteket kapok..nőktől férfiaktól egyaránt

2013. okt. 24. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha azon gondolkodsz, hogy most nem jól nézel ki, nem hinném, hogy beképzelt vagy. A buszon senki sem boldog, nem élvezzük azt, hogy mindenki rálép a lábunkra, és fellöknek. Emiatt lehet ilyen szúrós tekintetük.
2013. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én azt értem hogy az emberek utálják a tömegközlekedést. de ez olyan egész más történet... komolyan sokszor zavarban érzem magam, megvető pillantásokat kapok, mintha tényleg azt akarnák hangsúlyozni, hogy "te itt mire vered magad, mért vagy ilyen rátarti majom?"
2013. okt. 26. 16:46
 5/5 anonim válasza:

Nem veled van bajuk,hanem magukkal.Fáradtak,idegesek,hitelük van stb.

Próbáld meg,ha összeakad a tekinteted egy szúróssal,mosolyogj egyet rá.De ne vigyorogj,provokálj,csak egy kedves mosolyt küldj.Nézd meg mi lesz a reakció.

2013. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!