Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért közösítettek ki? Miért...

Miért közösítettek ki? Miért gondolnak beképzeltnek?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, csendes visszahúzódó!

Ritkán kezdeményezek beszélgetést, félénknek mondanám magam!

Felnőttképzésre járok, érettségi osztályban!

Össze ismerkedtem itt egy lánnyal, minden szép és jó volt barátomnak mondhattam, de csak vele voltam/beszéltem, én elkezdtem ritkán bejárni, és ez által ő összebarátkozott egy másik lánnyal, mellette ül, hozzám se szólnak!

Viszont én ismét bejárok "rendszeresen"

és egy fiú osztálytársam kezdett velem beszélgetni, bár ő mindenkivel kijön! Ma oda ült mellém, mert azt mondta megsajnált hogy hozzám nem szól senki, és órák után együtt indultunk el a buszmegállóba, beszélgettünk és mondta nem tudja miért néznek furcsán rá, és rám a lányok amiért beszélget velem, húzgálták szerinte a szájukat, majd azt is mondta hogy engem szinte mindenki utál.

(Úgy csúfolódás/bántás nincs, csak nem állnak velem szóba)

Én mondtam neki hogy lehet amiatt amiért nem volt lehetőségem beszélgetni a többiekkel, és csak ezzel a lánnyal volta, mondta hogy azt a lányt is többen utálják.

Fogalmam sincs miért utálnak, miért ítéltek el anélkül hogy beszéltek volna velem. :/

Igazán gyötör, sírtam is és még inkább nincs kedvem bejárni az iskolába, rossz egyedül ülni és nézni ki a fejemből, vagy a telefont nyomkodni.

Tudom könnyebb lenne kapcsolatot építeni de nem merek, kialakultak mindenkinek a maga baráti csapata, akivel elvannak.

:(


2013. febr. 20. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ma egy olyan világban élünk, ahol az emberek a külső, látható vagy ha úgy tetszik a felszínes dolgokból ítélnek meg mindenkit. Nem szeretik, ha mélyebbre kell ásni, mivel mindenhonnan a beérkező élmény a lényeg, ha nem tudsz garantált szórakozási lehetőséget biztosítani, akkor nem sokra mész. Így, ami eltér ettől az gáz és utáljuk. Sajnos!
2013. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tehát a srác akit eddig ismert mindenkit utáltak a többiek? Ez azért fura.

Én azt mondom, nem tesz jót, ha bele vagy bújva a telefonodba. Figyelj másokra, legyél nyitott, de nem tolakodó. Legyél segítőkész, de ne légy megalázkodó. Kérdezz sokat! Embereket ne minősíts, főleg ne a hátuk mögött. Konkrétumokkal kapcsolaolatban adj visszajelzést, ha valaki jó fej volt veled, köszönd meg... Nem szabad megsértődni egy-egy passzív vagy elutasító gesztus miatt. A leírásod alapján nem történt semmi vészes, komolyabb, kis túlzással csak "segítség, rám nézett a macska!".

Akit nem ismersz, hajlamos vagy démonizálni, és ez kölcsönös lehet. Ha megismerkedtek, ha pozitívan állsz az emberekhez, apránként a világ is pozitívan fog hozzád viszonyulni. Nem azonnal, de lassan biztosan!

2013. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!