Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy emelhetném ki az előnyös...

Hogy emelhetném ki az előnyös tulajdonságaimat úgy hogy ne tűnjek beképzeltnek?

Figyelt kérdés

Társkeresőn szoktam csajozni és van kint egy képem ami alapján egy átlagos, normális, kedves srácnak tűnök. Ez szimpatikus is sok lánynak, szoktak is írni vagy válaszolni a leveleimre. Ez eddig jó is csakhogy hozzám egész más lányok illenek mint a kis félénk otthonülős, sehova nem mer menni típus :S


Valójában én a diszkózás kivételével minden őrültségben benne vagyok és imádok szórakozni, nevetni, hülyülni, és ehhez hozzá tartozik hogy elég nagy lábon szeretek élni. Drága hobbik, wellness hétvégén, külföldi nyaralások, drága éttermek, kávézók... nem nagyon nézem az árakat..

Van hogy épp spórolós korszakomat élem de azért még akkor is elég rendesen költök :D

Viszont ezt mégse írhatom ki mert nem a pénz miatt akarom hogy velem legyenek..


Valahogy azt kellene érzékeltetni hogy nem otthonülős kis rendes pasi vagyok hanem pont az ellenkezője :D na jó a rendes az maradhat :)


2013. jún. 9. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit lejjebb adod az anyagiakat és máris nem tűnsz majd olyannak, mint egy csili-vili külsőségekre adó manus. Értve?
2013. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy mondjuk, amikor hobbikról beszéltek, nem feltétlen kell hangsúlyozni, hogy mi mennyibe kerül, és nem azokat a szabadidős tevékenységeket kell kiemelni, amik sokba kerülnek. elég, ha később derül ki, hogy ezekre mennyit költesz...
2013. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és te tényleg a pénzt tartod előnyös tulajdonságnak?
2013. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mondjuk egy ilyen "kocsmázós" kép ahol vmi italt fogsz a kezedben, és mosolyogsz, mármint olyan lazán? ez az otthonülős lányokban sem keltené azt a kisfiús érzetet :) 20L
2013. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rakj ki egy bándzsicsámpingos képet vagy hegymászósat vagy ilyeneket, meg nézz keményen mint a kő, olyan menősen
2013. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jó ötlet lenne, csak nem szoktam engedni h fotózzanak :D

eddig van kb 3-4 kép rólam amik elég szolidak :)

2013. jún. 9. 23:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Írd le a társkeresőn, hogy nem otthonülős csajokat keresel, mert imádsz szórakozni és minden őrültségben benne vagy.

Így valószínűbb, hogy nem az otthonülős csajok fognak neked írogatni, mert ők veszik a lapot.

2013. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, hogy megengedheted magadnak, hogy ne figyeld a pénzt, de igazad van, hogy nem akarod ezt nagydobra verni, ne azért akarjon veled lenni valaki. Szerintem valami olyasmit is írhatsz magadról, hogy nem vagy otthonülős típus, szeretsz új élményeket szerezni, szórakozni (de ezen nem a diszkózást érted), nevetni, bolondozni és olyan lányt keresel, aki ebben is a partnered tudna lenni.
2013. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!