Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, miért fontos,...

Mit gondolsz, miért fontos, hogy az ember szabadon alkosson véleményt?

Figyelt kérdés

#szabad-e #ember #alkosson
2013. okt. 25. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek fontos. Van aki a véleményét megtalálja a napi sajtóban.
2013. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak a legokosabbaknak engedélyezném . Azért lássuk be az emberek jó része felszínes és buta . Nézz szét a világban mi történik ha a liberálisok és a demokraták vannak hatalmon : melegfesztiválok, butító műsorok a TV-ben, bevándorlók beengedése, környezetszennyezés, határtalan népességnövekedés = pusztuló Föld . A környezet kizsákmányolása miatt, éveken belül elfogy az a véges nyersanyag is (hirtelen nem jut eszembe a neve) amiből például az űrhajókat építik, idővel el se tudunk menni és a végtelen szabadság utolsó lépéseként az ember a saját mocskába fog belefulladni .

Már most teljesen nyilvánvaló, hogy az ember a butasága miatt csak irányított módon (diktatúrában) képes a túlélésre, enélkül menthetetlenül el fog pusztulni ...

2013. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen! Meg az a másik izé is fogytán van, amit a Túró Rudiba tesznek, mert az emberek gyakorlatilag állami kontroll nélkül zabálják! Ide vezet a liberalizmus!
2013. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Prödl Annácska,

"Már most teljesen nyilvánvaló, hogy az ember a butasága miatt csak irányított módon (diktatúrában) képes a túlélésre, enélkül menthetetlenül el fog pusztulni ..."

Miért "teljesen nyilvánvaló" ez számodra? Ha képes vagy elfogadni azt tényként, hogy VÉGES erőforrás áll rendelkezésre, akkor nem tűnik úgy, hogy az emberiség VALAMIKOR úgyis el fog pusztulni?


A másik kérdésem, hogy tudod te, hogy milyen egy diktatúra? Történelem órán tartotok ott, hogy gulág, munkatábor? Őszintén szólva nem idealizálod ezt az egészet?


Szóval te most okosnak tartod magad? Nem kezeled úgy ez embereket mint egy eszközt?

2013. okt. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Szia !

Mivel történésznek tanulok, tudom hogy épül fel egy diktatúra :-)

Majd amikor a Föld népessége eléri a 15 milliárdot, és már nem jön víz a csapból, meglátod miről beszéltem ..."


Nem értelek, nem kell ahhoz 15 milliárd, hogy elfogyjon. Elfogy az akkor is, ha 7 van és elfogy az akkor is, ha 1. A kérdés az, hogy mikor, feltéve, hogy tényleg elfogadod, hogy VÉGES anyag áll rendelkezésre.

2013. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Egy privát levelet kiírni közösbe ? Ne haragudj, de jó nagy bunkó vagy ..."

Miért írsz olyan levelet privátban, amit nem vállalsz fel közösségben?

Ez kb. olyan mint mikor én küldtem dickpic-et 15 évesen valakinek aki kérte, majd mikor felrakta egy oldalra, akkor lecsukták pedofíliáért (mert ő 44 volt). Ja nem, ez nem olyan.

2013. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te mit vállalsz fel ? Én legalább a nevemmel vállalom, amit kiírok, te név nélkül anonimban osztod az észt ... És még egyszer leírom : jó nagy bunkó vagy !
2013. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és azért írtam privátban, mert nem akartam szét offolni a kérdést . De látom annyi eszed van, hogy ez sem esett le ...
2013. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Látod? Szabadon alkottál véleményt, pedig már kiderült rólad, hogy nem vagy okos. Mit csinálna veled egy diktátor?
2013. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fontos, hogy lehessen. A lényeg, hogy ne járjon érte kötél.
2013. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!