Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok akkor, ha...

Mit csináltok akkor, ha eluralkodik rajtatok a jövőtől való páni félelem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Összebújok a vőlegényemmel, kifejtem, hogy mi miatt "ijedtem" meg, és sorra vesszük a félelmeimet, együtt átbeszéljük, miért alaptalanok, vagy ha bekövetkeznének a gondok, hogy oldanánk meg :)

Többnyire megnyugszom.

2013. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
bekapom a leszarom tablettát, megpróbálom mindig a legjobb döntéseket meghozni, ha így is szarul alakul a jövő akkor legalább elmondhatom, hogy nem az én hibám
2013. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felidegesítem magam úgy rajta hogy felmegy a vérnyomásom és rosszul leszek..... nem tudom mit tehetnék.
2013. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Rögtön eszembe jut hogy mennyire nem éri meg eredményorientáltnak lenni: az ember csak még jobban stresszeli magát és ez csak hátráltatja a célok megvalósításában. (Saját bőrömön tapasztaltam).

Ha te megteszel mindent ami emberileg tőled telik A MAI NAPON akkor már nincs okod aggodalomra: lehet hogy így se érsz majd célt de a nap végén legalább a lelkiismereted tiszta lesz, nem lesz benned az a "mi lett volna ha" érzés. A kudarc pedig csak akkor kudarc ha nem tanulsz belőle semmit.

Dióhéjban: 1. élj napról napra (mentálisan értve - ne stresszelj azon amit még vagy már nem tudsz alakítani) 2. a törekvés, a próbálkozás hogy elérd amit akarsz fontosabb mint maga a cél.

2013. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
# 4 Te nagyon hülye vagy, sok embernek meg van az oka, hogy féljen a jövőtől, nyilvánvaló neked ezt lehetetlen elképzelni mert anyuci apuci kicsi fia vagy aki okoskodik az interneten.
2013. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Közbe kitörölték a válaszát, nem a mostani 4.-nek szól...:D
2013. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amióta az eszemet tudom,mindig minden alkalommal neki mertem vágni az újdonságnak,lehetőségnek.Ezt azért tettem,hogy magamnak ne tehessek később szemrehányást,hogy bármikor is gyáva voltam.Ennek ellenére az idő előrehaladtával egyre kevesebb az önbizalmam és hiába van a fejemben minden pillanatban "B "terv.Egyszerűen csúszom össze lelkileg.
2013. okt. 26. 18:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja,az "okoskodónak"üzenem,hogy nő vagyok és nem tül fiatal.
2013. okt. 26. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!