Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet venni egy olyan...

Mit lehet venni egy olyan srácnak ajándékba, aki cukorbeteg?

Figyelt kérdés

Csoki és más édességek így kizárva...

16 éves lesz, én pedig 15 vagyok, szóval piát nem tudok neki venni...


2013. okt. 27. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Vannak már csokik cukorbetegeknek is!

2. Biztosan van valami hobbyja: számítógép, akkor veszel egy üres CD-t, DVD-t, valami hasonlót

Ha fotózik, akkor ahhoz valami apróságot, vagy akármilyen szép könyvet, ha F-1 rajongó, akkor a kedvencének a könyvét, vagy legalább a fotóját, stb. stb .

2013. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Millió + 1 dolgot.

Nem csak édességet lehet ám ajándékozni. (De ott vannak a diabetikus csokik is pl.)


Attól függ, mennyire ismered a másikat. Nem írtál róla a cukorbetegségen kívül semmit,(azt sem, hogy mennyi pénz szánsz rá) úgy hogy írok neked álltalányt és saját példát:

-illatszer (tusfürdő, spray, parfüm stb....

-vicces alsó gatya (ha jóban vagytok)

-kulcstartó

-zseblámpa

-plüss

-neves bögre


A barátom szülinapjára én Narutos pólót csináltattam. Imádja. Ugyan ez mehet bögrére, kispárna huzatra...

2013. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szervezzetek közösen egy kirándulást / sport vetélkedőt / szellemi vetélkedőt / szabadtéri vagy beltéri elfoglaltságot neki, ami érdekelheti, de egymagában az ember ilyeneket nem szeretne csinálni. Ha a barátaival boldogan tölthet néhány órát, felejthetetlen élménnyel ajándékozod meg! :)
2013. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meglepetés partyt haverjaival összedumálva.
2013. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!