Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítség! Sürgős! Lehetek...

R.Lilla98 kérdése:

Segítség! Sürgős! Lehetek cukorbeteg? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem eszem húst mert vega vagyok, nagyon keveset eszem, az utóbbi időben rengeteget szedulok, fáj a fejem, homályosan látok, volt h összeestem...és sokszor érzem magam letörtnek..ez jeletheti hogy cukorbeteg vagyok??

2013. okt. 19. 19:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és még sokat idegeskedtem is és mostanság még tünet h ingerlekeny vagyok...
2013. okt. 19. 19:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez annak a tünete, amint a kérdésedben úgy emlegettél, hogy "nagyon keveset eszem".
2013. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyiből nem lehet megmondani, ilyet biztos több dolog okozhat... Én csak laikus vagyok, de szerintem az emberi szervezet túl bnyolult ahhoz hogy csak így meg lehessen mondani...

Háziorvosnál kérd hogy vérképvizsgálatot szeretnél csináltatni... Ekkor ki fog derülni.

Ami még okozhatja (esetleg):

- kevés folyadékfogyasztás

- keveset eszel

- rendkívül nagy stressz

- fáradtság


Sajnos én csak laikus vagyok. :-( Enniy ötletem volt.

2013. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) 2.: mind megvannak ezek
2013. okt. 19. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Menj el egy gyógyszerárba, sok helyen elvégzik a vércukorszint-mérést ingyenesen. Az nem ad tökéletesen megbízható eredményt, de elindulásként jó.

Aztán feltétlenül kérj egy laborvizsgálatot, s kiderülhet, hogy panaszaidnak van objektív alapja is.

2013. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előbb gondolnék vashiányos vérszegénységre a tüneteid alapján, pláne ha még kicsit erősebb a menstruációs vérvesztésed is.
2013. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bbarátom cukros, szte az vagyok, megmerte a cukrom és neki nem tetszoen alacsony volt
2013. okt. 19. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:

"Bbarátom cukros, szte az vagyok, megmerte a cukrom és neki nem tetszoen alacsony volt"


Ez pontosan mennyit jelent (mmol/l ben)? Egyik reggel ébredé után is mérd meg, de nagyon valószínű hogy más bajod van.

2013. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Éhezel és leesik a vércukrod ezért leszel rosszul egyél rendesen és megszűnnek a tüneteid. Egy kivizsgálást azért megér.....
2013. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!