Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy pszichológus ebben tud...

Egy pszichológus ebben tud segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Abban, hogy elveszettem két lány tesómat. Élnek, csak nem foglalkoznak velem, több hónapja nem beszéltem velük. Aztán megismertem két másik lányt. Az egyik 12, a másik 13 éves, tök jól elvoltunk az elején, nagyon megkedveltem őket, de most semmivel nem tudom rávenni őket, hogy újra csak úgy megkérdezzék, hogy hogy vagyok, pedig az elején rendben volt minden, sokat beszélgettünk, és nagyon megkedveltem őket, de most mindennapos problémám, hogy nem tudok velük beszélni, és ez kihat a mindennapjaimra. Szerintetek egy pszichológus tudna ebben segíteni. hogy rendezzem ezt a dolgot ezzel a két lánnyal, és hogy jobb legyen a kapcsolatom velük? Bár félek, hogy nem tudom kifizetni, mert nem keresek olyan jól, de ha tud segíteni, akkor valahogy megszerzem a pénzt rá. A válaszokat előre is köszönöm.
2013. okt. 27. 15:42
 1/1 anonim válasza:
Biztos! Csak hajrá szurkolok neked! Erre való a pszichológus, nem?
2013. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!