Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami gond van velem. De mi az?

Valami gond van velem. De mi az?

Figyelt kérdés

Először is : 15 éves múltam és egy vidéki lány vagyok. Igazából nem az átlagos fajtába kategorizálnám be magam. Családi hátterem nem olyan rossz, szinte azonnal megkapom szüleimtől, ha szükségem van valamire, holott nem vagyunk egyáltalán sem dúsgazdagok ! Egészségügyi állapotom remek, nagyon ritkán vagyok beteg, akkor is csak ilyen kisebb megfázások.. Szinte minden dolog így "normális" mégis olyan furcsának érzem magam. Nagyon sokszor. Mindig..

Miért tör rám már hónapok óta az a vágy, hogy öljek? Nap, mint nap megfordul a fejemben, hogy bemegyek a suliba és mészárlást rendezek, de olyat.. Édes Istenem, mi történik velem? Egyszerűen nem tudom leállítani a gondolataimat, cselekedeteimet. Néha megrémisztem már saját magamat is.

Végig gondoltam már logikusan ezt az egész menetet! Nincsen semmilyen okom sem arra, hogy bosszúból gyilkoljak, netalántán. Nincs ilyen.

Más tinik is éreznek ilyet? Ilyen leküzdhetetlen gyilkossági vágyat? Perverziót és másik ember kínzására, gyilkolására?

(Nem játszom lövöldözős játékokkal, nem nézek olyan filmeket, nem olvasom gyilkossági könyveket..!"

Valaki?

Ötlet?

Még gyorsan: Súlyosan, előrehaladott Misanthropiában szenvedek! Azt hiszem.



2013. jún. 30. 01:24
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

szerintem csak mérges vagy a világra az összes emberre. :D ez normális tinikorban szerintem :) nekem is eszembe jutott persze nem durván, és csak bosszúból. de ha nagyon komolyinkább beszélgess egy szakemberrel biztos megoldja a problémát. :)

16

2013. jún. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Köszönjük kérdését!


Elemzésre továbbítottuk a TEK felé, és arra kérjük, hogy további intézkedésig ne hagyja el lakhelyét!

2013. jún. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Pont ma tett fel ide egy videót valaki erről!

Nem szedsz valamilyen gyógyszert?

Vagy nincs a környéken valamilyen mérgezés (víz, talaj, levegő)?

2013. jún. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
én csak olyanról fantáziáltam ilyet akit utáltam , de arról elég részletesen ...
2013. jún. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Első: Ez egyáltalán nem normális!

Lehet haragban a világgal, de akkor se akarnám kiirtani őket. Szerintem keress fel egy pszichológust, mert tovább fajulhat. A mizantrópiádat is kezelni kéne. Próbálj meg türelmesebb lenni a környezeteddel és ne rögtön negatív gondolataid legyenek velük kapcsolatban.

2013. jún. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
Biztos mindent megkapsz? Abyagilag igen, de általában e mögé bújik az a szülő, aki érzelmileg hanyagolja a gyereket. Ennek pedig a következménye, hogy úgy érzed más vagy, mivel senki nem ért meg. Odafigyelnek rád?
2013. jún. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Csabahegi válasza:
legyél többet a természetebe meny el szép helyre ahol kikapcsolodhatsz de jobb ha hamarab elmensz egy orvoshoz vagy foglald el magad valamivel ami késöbb a hobbid lesz
2013. jún. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Sportolsz? Mert ha nem akkor mielőbb kezdd el. Vagy ha tudsz a környéketeken futni pl parkban vagy pályán akkor délutánonként menj futni.

Ez el fog múlni amúgy, nem véletlenül hívják a kamaszkort sokszor ideiglenes őrületnek.

Meg olyan hobbikat találj amivel szeretsz foglalkozni, akár zenetanulás, akár fotózás vagy művészetek valamelyike, túrázás stb.

2013. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
tebetegvaaagy :o
2013. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mielobb fordulj pszichologushoz!!!!
2013. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!