Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyenek az olasz férfiak és...

Milyenek az olasz férfiak és mit szeretnek egy nőn?

Figyelt kérdés
Van egy olasz levelezőtársam 6 hónapja levelezünk, nagyon helyes, és kedves, november közepén jön magyarországra és szeretne találkozni. A kérdésem a következő: Hogyan viselkedjek, mit illik náluk és mit nem... hallottam hogy a mini ruhák szoknyák és ilyen kihívóbb dolgok nem menők náluk, sőt elítélik az ilyet... én szeretnék jó benyomást kelteni benne. 21/N
2013. okt. 29. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Légy elegáns és kifinomult! Az olaszok szerintem nagyon kedvesek könnyű velük beszélgetni, van általában téma is. (Biztos vannak kivételek is, de én eddig ezt tapasztaltam.)
2013. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen emberfüggö. Az én férjem nyugodt, nem szereti a vitákat, fontos a család stb. Barátnőm férje szintèn olasz, iszik, nőzik, veszekszik folyamatossan. Mennyi idős, milyen részen lakik ( hidd el óriási különbségek vannak)?
2013. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :) és szeretik ha a nő irányítja a beszélgetést? vagy ők is szeretnek inkább "férfiak maradni" mint a magyar pasik?
2013. okt. 29. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja.. és mit szeretnél tőle? Mert ha csak barát akarsz lenni akkor eléggé nyitottak, viszont ha kapcsolatot szeretnél akkor figyelni kell az igényeire ilyen téren.
2013. okt. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez is emberfûggö. Amit nem szeretnek: a rinyálást, a negatív hozzáállást, a mindent kritizálo embereket.
2013. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
21 éves és Rómában lakik, egyelőre nem tudom mit akarok tőle,mert mint írtam nagyon helyes, figyelmes és kedves...de igazából nem ismerem, írni bárki bármit tud, tehát ezáltal nem ismertem meg teljesen, cam-ozni is szoktunk, de ott sem ismeri ki az ember a másikat, ez majd eldől hogy mi lesz, bár ő mondta hogyha én is úgy gondolom lehet róla szó hogy több is legyen, mint barátság, de ő is azt mondja hogy akkor dől el ha már ott tartunk.
2013. okt. 29. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!