Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelven szeretnék...

Angol nyelven szeretnék jövőre továbbtanulni külföldön. Középszinten beszélem az angolt. Szerintetek ha puszta szórakozásból belevágnék az olasz nyelvbe az nagyon összezavarna?

Figyelt kérdés
2 éve már tanultam olaszul,nagyon jól ment pár hónap után már kommunikáltam olaszokkal.Viszont nagyon megkeverte az angol tudásomat.Minden vágyam beszélni ezt a csodás nyelvet.Szerintetek belevágjak vagy gyúrjak az angolra?Illetve szerintetek lehet párhuzamosan a két nyelvet tanulni eredményesen?
2013. máj. 4. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha angolul fox tovább tanulni akkor gyúrj az angolra.
2013. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen gyúrj az angolra. Alapból saját bevallásod szerint bezavart az olasz, de mellé az angol a középszint után válik nehézzé. Majd ha kimész külföldre felveszed az olaszt is mint nyelvet.
2013. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Szerintetek könnyebben kaphat az ember munkát itthon ha olaszul is jól tud az angol mellett?Hollandiában csak azért, mert beírattam a munkaadómmal az adataim közé, hogy olaszul valamennyire tudok kommunikálni máris hívtak, hogy szükségük van egy olaszul és hollandul is jól beszélő emberre kereskedelmi munkakörbe.Persze hollandul nem tudok.Itthon is lennének ilyen lehetőségek?Még sohasem dolgoztam itthon.
2013. máj. 4. 22:38
 4/4 anonim válasza:

Én egyszerre 3 nyelvet tanulok: angol, német és olasz.

És igenis lehet egyszerre 3-at sikeresen tanulni, persze azért kialakul egy sorrend, hogy melyiket tanulod jobban kevésbé, de lehet.A többire nem tudok válaszolni, mivel még csak 10.osztályba járok.

2013. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!