Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Közismertség - Mi a véleményetek?

Közismertség - Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Azok, akik nem vagytok közismert személyek , nem szerepeltek a médiában, nincs népszerű Youtube vagy ehhez hasonló csatornátok, illetve nem vezettek népszerű közösségi oldalt/blogot – milyen hatást váltanátok ki az emberekből szerintetek , ha adott okból kifolyólag közismert személlyé válnátok és egy egész ország ítélkezhetne rólatok ?


Ez egy elméleti kérdés, nyilván a közismertség és a hírnév manapság számos negatívummal jár, amelyek gyakran ellensúlyozzák a pozitívumokat, ezért is nem vállalják sokan, de gondolatban érdekes eljátszani az ötlettel, hogy ki hogyan osztaná meg a társadalmat, ha képernyőre/internetre/címlapra kerülne.



2013. okt. 29. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
hát én egy igazi botrány hősnő lennék.
2013. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem szeretném, ha közismert lennék.


lehet, hogy nagyon sokan meglepődnének, milyen kedves, aranyos, és jó is vagyok valójában, mert nem sokan ismernek... pozitiv hatást váltanék ki biztosan, de nem tudnám elviselni, hogy felettem az egész ország itélkezzen, hogy tudják minden gondolatom, titkom, hogy tudják, mi a véleményem olyan dolgokról, amik csak engem érintenek...


nem tudnám elviselni, hogy a magánszférámba lépjenek illetéktelenek.


régen irtam blogot, de titkosat, amit lezártam... :)

2013. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A társadalom egyik fele egy unalmas tuskónak tartana, mert nem rakom ki mindenemet, hangsúlyozottan nem követem a divatot, sőt, népbutításnak tartom azt. A társadalom másik fele (remélhetőleg) elgondolkodna azon, hogy a divat - legyen szó akár öltözködésről, akár a médiáról, sajtótermékekről, táplálkozásról, bármiről - talán valóban nem több egy aljas, ámbátor zseniálisan kitervelt gazdasági fogásnál, amelynek célja minél nagyobb embertömegek kizsákmányolása, lebutítása és önként engedelmeskedő rabszolga-zombivá tétele...
2013. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!