Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet e köze valami betegségne...

Lehet e köze valami betegségnek a reakcióm?

Figyelt kérdés
A nyáron egy este bejöttek a tolvajok, a két kutyánk ijjesztő hangon ugattak. Nagyon féltem akkor, úgy éreztem, hogy megáll a szivem. A tegnap éjszaka arra ébredtem, hogy a kuvaszunk úgy ugat mint akkor. Minden ugatásánál egy bizsergést éreztem bal felöl a mellkasomba, a térdemtől lefele és az ujjaimba, aztán elkapott egy hasfájás.

2013. okt. 30. 09:45
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nincsen, csak biztos hogy nagyon megijedhettél hogy betörtek hát még a kuvasztól,ismerem miről van szó...Szerintem el fog múlni és nyugi,azért ugat így mert félt téged :),beszéld meg a barátaiddal is,simogasd meg a kutyát,ha úgy érzed készen állsz,ez úgy nevezett pszichés probléma,nem kell megijedni,ha kibeszéled és megnyugodsz jobb lesz! :)
2013. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég ijjesztő hangja van a kutyának. Ìrta az internet, hogy akkor ugat ha baj van. Amikor jöttek a tolvajok akkor olyan támadó hangja volt, de nem bántotta őket, hanem elbújt. Mióta ugatni kezd azóta úgy félek
2013. okt. 30. 14:09
 3/5 anonim válasza:
Furcsa hogy elbújt,lehet hogy bántották,nem tudok így már segíteni...Az előzőket próbáld meg.
2013. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A mi kutyánk csak ugat, nem bánt senkit. Megszokta az embereket, mert apámhoz sokan jönnek. A tolvaj meg már volt nálunk. Azt hazudta, hogy adjunk neki kulcsot a biciklijéhez, mert elromlott. Akkor szétnézhetett nálunk. Apám meg mondta ne féljen a kutyától, mert nem harap. Aztán aznap este már jött is. Apám meg felhívta az embert, hogy tudjuk ő volt, vissza kértük a kulcsot is amit kölcsön kért. Azt mondta az autójához kellett. Itt már meg is fogtuk a hazugságával, mert biciklihez kérte, nem autóhoz
2013. okt. 31. 14:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj az este jöttek a tolvajok, s én azt hittem a macskákat ugatják a kutyák. Kimentem az udvarra, de nem láttam semmit a kutyákon, macskákon kívül. Majdnem 3 óra hosszáig ugattak. Négyszer mentem ki, de semmi. Reggel anyámék mondták, hogy az este tolvajok voltak, apám meg anyám meg a kertbe keresték őket. Jaj mióta élek ez a hatodik betörés. Ebbe az évbe a harmadik. Azért jönnek biztos mert apám vassal foglalkozik, tele van szerszámmal az udvar nappal. Este el vannak téve, de a tolvajok biztos a vas miatt jönnek, mert mindig azt vittek el
2013. nov. 4. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!