Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az utcán és a buszon mindenkit...

Az utcán és a buszon mindenkit megbámulnak az emberek, vagy csak rajtam van mindig valami feltűnő, furcsa?

Figyelt kérdés

Valamikor többen, valamikor meg kevesebben, de néhányan mindig eléggé megnéznek engem, van, hogy kicsit furcsán is néznek rám, pedig nem öltözök hülyén se, tök átlagos ruhákat veszek fel. A hajam sima, rövid, nem vagyok se túl alacsony, se túl magas, se túl kövér, olyan átlagos.

Annyi az eltérés rajtam az átlagostól, hogy az arcom kicsit rosszul néz ki, az orrom nyomott, a szám nincs teljesen csukva és a felső ajkam-orrom között van egy műtéti heg. Az arcomon időnként pattanások nőnek pl. a szám körül.

Ezért bámulnak meg ennyire az emberek, vagy az egy teljesen normális dolog, más embereknél is, hogy vannak, akik megnézik őket?

18/F


2013. okt. 30. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, minden bizonnyal a heg miatt néznek meg annyian.
2013. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg csak te érzed úgy, hogy megbámulnak. Csak te gondolod, hogy bámulatra méltó egy heg, nyomott orr meg néhány halovány pattanás. Ugyan. Hidd el, hogy mindenki leginkább saját magával van elfoglalva, arra már ügyet sem vet senki, hogy a másikkal foglalkozzon. Miért pont te lennél kivétel? Vagy, aki vagy és olyan amilyen. Ennyi.
2013. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem,hogy folyton bámulnak/néznek,nem kéne vele foglalkoznom,mert valószínűleg az emberek átlagban szinte mindenkit megnéznek.
2013. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is megnézek mindenkit, és engem is megnéznek...

ez teljesen normális szokás, csak van aki kicsit bunkón csinálja...

2013. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itthon mindenkit bámulnak az emberek. Néha elpattan az agyam és vissza szoktam bámulni egyenesen a szemükbe. A heg miatt jobban aggódsz, de hidd el, heg nélkül is tudnának mit bámulni rajtad. Egyszerűen bámulnak, mint ha ufó lennél legalább.
2013. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tökugyanaz vagy mint anyàm tényleg :)
2013. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj a bámészkodókkal! Az ember séta közben meg a buszon ácsorogva néha csak úgy elbambul, vagy nem tud hová nézni, esetleg unatkozik, azért nézi a másikat. Engem is van amikor sokan néznek, pedig egyáltalán nem vagyok feltűnő jelenség. :)
2013. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!