Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ékszerüzletekben általában...

Az ékszerüzletekben általában javítást is vállalnak?

Figyelt kérdés

Van egy elszakadt aranyláncom, amit szeretnék megcsináltatni, de még sosem történt ilyen, úgyhogy nem tudom, hogy megy ez. Mondták, hogy vigyem ékszerészhez. De ha csak bemegyek egy ékszerüzletbe, akkor van rá esély, hogy ilyet is vállalnak? Vagy hogyan keressek ilyet?

2. kerületben keresnék, főleg a Mammutban, ha esetleg tudtok ilyet.



2013. okt. 31. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vállalnak javítást is. Én már milliószor vittem az elszakadt láncomat az ékszerészhez, kicserélik a pici elszakadt szemet és kész. :) Annyi, csak, hogy bemész, megmondod, hogy javítani hoztál egy láncot. Sajnos nem vagyok pesti, így nem tudok neked üzletet ajánlani, de bármelyikben elválalják. Legalább is én még olyat nem hallottam, hogy nem javítottak volna meg valamit.
2013. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bemész egy ékszerüzletbe, és majd mondanak valamit. Ha éppen ott nem foglalkoznak javítással, akkor is biztosan tudnak majd ajánlani a közelben egy másikat, aki viszont igen.
2013. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!