Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez szerintetek se zene?...

Ez szerintetek se zene? Szégyelnem kéne hogy ilyet hallgatok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=9QGE88dBGVs

Leoltottak a barátaim, hogy ilyeneket hallgatok. Azt mondták ennek köze nincs a zenéhez, ilyet bárki csinál!

És hogy szégyelhetném, hogy ilyen mocskot hallgatok.


Most ez komolyan gáz? Szerintem minden zene aminek van ritmusa... De szerintük csak az zene, amiben igazi hangszerek vannak...

Szerintetek sem zene ez?



2013. okt. 31. 18:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondták ennek köze nincs a zenéhez"

Nekik nincs közük ahhoz, hogy te mit hallgatsz. Ne nagyon reagálj rá, ne hagyd, hogy ezzel idegesítsenek, de azért szólj vissza valamit, amiből érződik, hogy nem érdekel a véleményük, neked ez tetszik és kész. Pl "nem baj, én hallgatom és az a lényeg, hogy nekem tetsszen". Vagy "ha nem tetszik neked az a te dolgod, én szeretem".

2013. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
70%

Az nem barát, aki leszólja azt, amit éppen hallgatsz.

Egy jó barát tiszteletben tartja a zenei stílusodat, nem pedig leszólja.

Nekem még tetszik is ez, amit belinkeltél, és szeretem az elektronikus zenét.

Kíváncsi lennék arra, hogy a barátaid mit hallgatnak, hogy ennyire zeneprofesszorok.

2013. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ilyen Greenday, Linkinpark, Guns n roses ilyeneket.
2013. nov. 1. 11:32
 14/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát..a felsorolt 3ból, csak a Guns n Roses a szóra érdemes zene. Magyarán, ők sem hallgatnak valami hiperszuper együtteseket. Szerintem. Ebből pedig az következik, hogy mindenki más...mindenki mást szeret..mindenkinek más a szép, a jó. Ez mindennel kapcsolatban így van...nem csak a zenei ízléssel. Szóval abszolút nem kell senki véleményre adnod. Egy a lényeg: hogy NEKED mi tetszik. Ha ez, akkor ez. És pont. Nekik meg az. És szintén pont.
2013. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
Imádom, amikor valaki leírja, hogy hiányolja a az ilyen meg olyan "igazi" zenéket. ÉBRESZTŐ! ugyanúgy hallgathatjátok azokat a ti becses zenéiteket, akkor meg mit hiányoltok?!
2013. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!